Gry

Nowy-stary Prince of Persia jak gorący kartofel

przeczytasz w 1 min.

Sytuacja wokół Prince of Persia: The Sands of Time Remake nadal nie wygląda najlepiej. Projekt właśnie przeszedł w ręce kolejnego dewelopera.

Ubisoft Montreal przejmuje Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Z oczywistych powodów mówi się tutaj ogólnie o Ubisoft, ale tym razem warto nieco mocniej zagłębić się w temat. Do tej pory pracami nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake zajmowały się studia Ubisoft Pune i Ubisoft Mumbai. Efektów nie było jednak widać (a jeśli już, to nie nastrajały szczególnie optymistycznie), w związku z czym zdecydowano się przekazać projekt w ręce Ubisoft Montreal.

Kiedy premiera nowej wersji Prince of Persia: The Sands of Time?

Można mieć nadzieję, że coś zacznie zmieniać się na lepsze. Jednocześnie nie wypada nastawiać się na to, że premiera gry odbędzie się w najbliższym czasie. Dokładnego terminu oczywiście nikt teraz nie podaje.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake od pierwszych zapowiedzi budzi mieszane reakcje. Publikowane materiały nie wyglądały porywająco, a z czasem zaczęły pojawiać się wyłącznie komunikaty o kolejnych opóźnieniach premiery. W zasadzie pozytywem jest już deklaracja, że od teraz zainteresowani gracze będą systematycznie informowani o postępach prac, które podobno nie wystartują od początku, projektu nie zresetowano.

Chyba nie ma co liczyć, że gra pojawi się w tym roku. Remake bardzo udanego przecież oryginału z 2003 roku ma trafić na PC oraz konsole PlayStation i Xbox.

Źródło: Prince of Persia

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ad_Lou
  1
  czekam, aż ubi pójdzie po rozum i zamknie projekt... do tej pory to zdążyliby wydać nową część zamiast bawić się w remake...mogliby się skupić na bge2...
  • avatar
   NiemenCrystal
   1
   Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
   https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/
   • avatar
    paankracyk
    0
    To określenie... jak gorący kartofel... jakby bezpośredni przekład z angielskiego...
    https://thefilibusterblog.com/novyj-staryj-princz-persii-kak-goryachaya-kartoshka/
    To efekt wyszukiwania google'a, nie znam tego "bloga". Czy autor artykułu na benchmark może powiedzieć co było pierwsze - wpis na blogu czy artykuł na benchmark?