• benchmark.pl
 • Gry
 • Problemy z dostępnością edycji kolekcjonerskiej Dragon Age: Początek
Gry

Problemy z dostępnością edycji kolekcjonerskiej Dragon Age: Początek

przeczytasz w 1 min.

Electronic Arts Polska poinformował dziś, że Edycja Kolekcjonerska gry Dragon Age: Początek dostępna będzie w sklepach dopiero na początku przyszłego tygodnia.

Problemy z dostępnością kolekcjonerskiego wydania jednego z najbardziej oczekiwanych rpgów tego roku spowodowane zostały  opóźnieniem dostawy tej wersji gry wynikającemu z kłopotów logistycznych leżących po stronie Electronic Arts.

Wszystkich klientów, którzy złożyli zamówienie wstępne na Edycję Kolekcjonerską gry w sklepach EMPIK oraz na stronie empik.com (czyli kupili preorder na Edycję Kolekcjonerską gry), polski oddział Electronic Arts bardzo przeprasza za zaistniałą sytuację.

W ramach rekompensaty, dla wszystkich, którzy kupili preorder, Electronic Arts przygotuje specjalny gadżet związany z grą Dragon Age: Początek. Aby go otrzymać, należy przesłać skan dowodu zakupu preordera na adres mailowy [email protected] lub wysłać dowód zakupu pocztą tradycyjną na adres Electronic Arts Polska z dopiskiem Edycja Kolekcjonerska Dragon Age. Należy też wpisać imię, nazwisko i adres do wysyłki. W przypadku osób składających zamówienia przez empik.com, prosimy o wysłanie danych do przesłania gadżetu z adresu e-mail, na którym posiadają zarejestrowane konto w sklepie empik.com. EA niezwłocznie prześle gadżety pod wskazane adresy.

Electronic Arts jeszcze raz bardzo przeprasza za zaistniałą sytuację.

Źródło: informacja prasowa Electronic Arts Polska

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Bioware schrzanilo rary na drugiej plycie :-)
  • avatar
   Terrorek
   0
   i tak mi nie pojdzie ;( mi nic nie pojdzie :(((((((((((((((
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    nie martw się terror man. Mi też nie pójdzie. Moje 6200 powiedziało by "wyłącz mnie albo wybuchnę" :D
    • avatar
     wizdar
     0
     Ciekawe co to za gadżet będzie? Kalendarzyk na 2010 w kolorze czerwonym?
     • avatar
      erte0
      0
      Każda kolejna produkcja BioWare robi na mnie coraz lepsze (i większe) wrażenie. Teraz czekam na Mass Effect 2...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Taa... ciekawe, czy Dragon Age będzie tak dobre jak inne gry Bioware. Bo zawsze przykladali łapę go gier, które miały niezłą rzeszę fanów. Chociażby... Baldur's Gate... ale wątpie by była to gra, która dosięgnie chociaż poziomu BG...
       Mass Effect jest natomaist niezłe, bardzo przyjemne, chociaż czuć sporo z KotORa, i to takie dość nieprzyjemne efekty, jak sposób rozwoju fabuły, który był w KotORze 1 i 2 taki sam i dość głupawy...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Gra jest genialna... Dla mnie jest tak dobra jak BG2, czy pierwszy KOTOR. Rewelacyjna historia, pełna zwrotów akcji, do tego bardzo dobrze zarysowani towarzysze drużyny gracza, np taka Morrigan :) Sposób rozwoju postaci przypomina lekko AD&D

        Świetna grafika i muzyka pasująca do otaczającego świata. Już nie wspominając o tym, że każda stworzona przez nas postać ma inne zadania na początku gry, wybierając ludzkiego szlachcica zaczynamy w rodowym zamku, mag trafia w wir akcji prosto z akademii.

        Jak dla mnie, gra roku. Po takiej wpadce, którą było Risen, Bioware przywraca nadzieję, że RPG jeszcze nie zginęły

        Jakby jeszcze stworzyli Jade Empire 2... :P