Procesory

Procesory Phenom II 9xx być może przekroczą 3 GHz

przeczytasz w 1 min.

Według wewnętrznej aktualizacji przeprowadzonej przez AMD, nowe procesory Phenom II 9xx mogą osiągnąć częstotliwość taktowania dochodzącą nawet do 3.2 GHz. Dotyczy to w szczególności edycji Black Edition, charakteryzującej się nie tylko wysoką częstotliwością nominalną, ale również podatnością na podkręcanie. Procesory serii BE trafią na półki sklepowe prawdopodobnie w trzecim kwartale 2009 roku.

Już za dwa dni bo 23 kwietnia 2009 roku światło dzienne ujrzą układy Phenom II bazujące na architekturze Deneb. Trzeba jednak mieć na uwadzę to iż procesory nie należące do serii Black Edition nie osiągną częstotliwości przekraczającej nawet 3 GHz.

źródło: Fudzilla

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  ee chyba przekroczą a nie " przekrączą" :/
  • avatar
   bendyz
   0
   Czy ja o czymś nie wiem, czy Phenom II 955 który wychodzi na dniach bedzie pracował z prędkością 3,2GHz ? A może mi sie pomieszało juz...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Czyli ten Phenom nie będzie Black Edition.. uuuuu jaka szkoda. Ale i tak go kupie bo powinien sie dobrze kręcic a jak wyjdzie BE to zamienie.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Albo ten news jest bezsensu albo to ja nie umiem czytać. Po pierwsze sam 955 ma 3,2 Ghz. Po drugie: proce BE mają trafić w 3 kwartale? A nie za 2 dni? Przeciez 955 ma być BE. Proce nie nalezace do BE nie osiagna powyzej 3 GHz? Z tego co wiem Phenomy 920 bez problemu przekracały te granice.
     • avatar
      Harry Lloyd
      0
      Może moderatorzy tak pozmieniali tego newsa. Oni potrafią dobrze napisany tekst zmienić tak że wychodzi bez sensu. No ale to nie my jestesmy pro writerami.