Gry

Prototype zalicza opóźnienie

przeczytasz w 0 min.

Wszystko wskazuje na to, iż niezwykle interesująco zapowiadającej się gry Prototype, mającej ukazać się na PC oraz konsole XBOX 360 i PS3 nie zobaczymy wcześniej niż w 2009 r. Sierra wraz z Radical Entertainment poinformowali bowiem o przełożeniu premiery swojej produkcji z lata tego roku na bliżej nieokreślony moment w następnym roku kalendarzowym. Jako powód podano chęć dopracowania wszelkich szczegółów gry, tak aby jak najbardziej odpowiadała ona rewolucyjności tegoż tytułu.

Trzeba przyznać, że twórcy Prototype są strasznie pewni swojej produkcji. Patrząc na pierwsze filmy z gry na pewno nie można im odmówić oryginalności, otwartości i złożoności świata oraz naprawde widowiskowej rozgrywki. Czy to jednak starczy?


Dla przypomnienia - Prototype opowiada historię Alexa Mercera, człowieka, który wskutek wojskowych eksperymentów genetycznych posiadł niezwykłe moce umożliwiające mu wchłanianie przeciwników i transformacje swojego ciała. W ten sposób stał się prototypem, pierwszą tego typu istotą na Ziemi. Jednak powód jego stworzenia pozostaje tajemnica. Alex, nie pamiętając niczego co działo się przed eksperymentami musi dojść do prawdy i nic go przed tym nie powstrzyma.

Na YouTube możecie zobaczyć trailer gry.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login