Słuchawki

Razer Blackshark V2 Pro - co potrafią topowe słuchawki dla graczy?

przeczytasz w 2 min.

Razer Blackshark V2 Pro to topowy gamingowy headset Razera, który kosztuje dużo, ale oferuje bezprzewodową łączność i obiecuje dźwięk na najwyższym poziomie - nie tylko w grach. Postanowiłem sprawdzić, jak słuchawki radzą sobie w boju.

Czy jest i co potrafi Razer Blackshark V2 Pro?

Razer Blackshark V2 Pro to zaawansowany zestaw słuchawkowy dla graczy, który łączy w sobie wysoką jakość dźwięku i komfort użytkowania. Jego głównym celem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia podczas gry oraz oferowanie przewagi taktycznej dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu dźwięku. Dzięki tym słuchawkom, każda sesja gry staje się bardziej immersyjna, a gracze mogą cieszyć się czystym dźwiękiem, który może być decydujący w kluczowych momentach rozgrywki. Razer Blackshark V2 Pro to nie tylko narzędzie, ale partner, który wspiera graczy w dążeniu do zwycięstwa.

Mówimy tu oczywiście o wersji bezprzewodowej, łączącej się poprzez Wi-Fi - to trzeba zaznaczyć. Słuchawki symulują dźwięk przestrzenny w standardzie 7.1, ważą nieco ponad 300 gramów i charakteryzują się zamkniętą konstrukcją. I to tyle, jeśli chodzi o technikalia, które trzeba znać. 

Wygoda na obłędnym poziomie?

Trzeba przyznać, że Razer Blackshark V2 Pro to obłędnie wygodne słuchawki - nawet z perspektywy okularnika! Pady nauszne są duże i miękkie, a do tego zapewniają niezły przepływ powietrza, pałąk - miękki i elastyczny. W parze z komfortem noszenia idzie wygoda użytkowania - przyciskologia jest rozsądnie i logicznie przemyślana, i choć przyczepić się można do przycisków, bo są mocno plastikowe, to ich działanie i przemyślenie powinno być pewnym wzorem do naśladowania.

Razer

Co z dźwiękiem?

Nie chcąc zaspoilerować pełnego materiału o tych słuchawkach wspomnę jedynie, że Razer Blackshark V2 Pro to najlepsze słuchawki gamingowe od Razera, jakie kiedykolwiek testowałem i - to wiem już przed faktycznym skończeniem zabawy z odsłuchiwaniem rzeczy różnych, różnistych - TOP 3 słuchawek dla graczy w ogóle. Przestrzenny dźwięk w grach robi doskonałe wrażenie, a dynamika tych słuchawek czyni z nich również świetny sprzęt do oglądania (słuchania?) filmów i seriali? Razer chwali się też, że Blackshark V2 Pro to słuchawki również doskonałe do muzyki i to dla tych wymagających? Czy jest tak w istocie? Cóż, o tym w pełnym materiale.

Warto postawić na Blackshark V2 Pro?

Dam konkret na koniec - jeśli ktoś ma 800 zł i nie jest do tej kasy jakoś wybitnie przywiązany, to z Razer Blackshark V2 Pro będzie więcej niż zadowolony. Warunek jest jeden - musi ten ktoś być graczem. Co, jeśli graczem nie jest? Ten nasz hipotetyczny kupujący? Tu sprawa się komplikuje, ale to spróbuję wyjaśnić nieco w kolejnym tekście. Stay tuned!

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  paankracyki
  6
  Ciekawostka: wiecie, że nazwa benchmark wzięła się od dokładnych testów oraz testów porównawczych, które kiedyś na benchmark.pl się ukazywały? Dzisiaj zostaliśmy z tym oraz z przepisami na to jak używać "tajnego guzika w zmywarce". Interesują mnie te słuchawki, ale chętniej przeczytałbym o nich coś więcej niż 2 akapity czyjejś opinii.
  • avatar
   ECRYGIGS
   0
   Posiadam je już parę lat i jedynie co mi się zdarzało, to częste rozłączanie się jakby traciło się zasięg (pomogło wyszukanie odpowiedniego USB gdzie ten efekt ustąpił).
   • avatar
    igor2010
    0
    całkiem ok ale cena mogła by być troszke niższa;)

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login