Gry

Red Dead Redemption przepełnione przemocą

przeczytasz w 1 min.

Studio Rockstar Games znane jest z tego, że tworzy bardzo brutalne gry. Okazuje się, że ich najnowsza produkcja - "Red Dead Redemption" utrzyma ten stan rzeczy.

ESRB, czyli amerykański odpowiednik organizacji PEGI, sklasyfikował grę "Red Dead Redemption", jako odpowiednią tylko dla pełnoletnich graczy. Dlaczego? Przede wszystkim za wulgarny język, gdyż w dialogach prowadzonych przez bohaterów nie zabraknie słów pokroju "f*ck", "c*nt" czy "sh*t". Ponadto gracze stoczą realistyczne walki z shotgunami, karabinami i pistoletami w dłoniach. Kolejnym elementem, który właściwie przeważył jest krew, a właściwie jej ogromna ilość. W grze znajdą się także nawiązania do narkotyków oraz seksu.

W grze dostępny będzie tryb singleplayer oraz rozgrywka wieloosobowa, która zapowiada się szczególnie interesująco. Wydawcą gry "Red Dead Redemption" jest firma Rockstar Games, która premierę tego tytułu zapowiedziała na 21 maja 2010 r. Gra dostępna będzie na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

źródło: VG247.com, CVG

  Zobacz również poprzednie wiadomości o Red Dead Redemption

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "Gra dpstępna będzie na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360."
  gra dostępna
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   i znowu nie ma wersji na PC :(
   • avatar
    Player1
    0
    Pomijając literówki i słabą stylistykę tekstu (np. "Przede wszystkim za wulgarny język, gdyż słów z pokroku "f*ck", "c*nt" czy "sh*t" w dialogach, prowadzonych przez bohaterów nie zabraknie"), to takie zaszeregowanie gry nie powinno nikogo dziwić a przemoc, wulgarny język, strzelaniny i alkohol czy dragi są jak najbardziej na miejscu. Ba, uważam, że te elementy są wręcz konieczne, żeby oddać ducha epoki. To przecież gra o dzikim zachodzie, gdzie dzisiejsi amerykanie zasiedlali dziewicze tereny walcząc z przyrodą i mordując Indian. To nie piknik do chu** pana!
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     No i dobrze, średni wiek graczy to trochę ponad 30lat, także nie ma co robić samych infantylnych ocenzurowanych gierek
     • avatar
      RosTo
      0
      Chyba się jeszcze nie obudziłem, bo za nic nie mogę skojarzyć co za wulgaryzm kryje się pod słowem "c*nt". Pięknie proszę o wyjaśnienie.