Gry

Resident Evil 7 nie obejdzie się bez Przepustki Sezonowej

przeczytasz w 1 min.

Do końca roku Resident Evil 7 wzbogacić ma się o 3 rozszerzenia.

Zdecydowana większość gier otrzymuje po premierze dodatki. Aby jak najbardziej ułatwić graczom możliwość ich zakupu twórcy decydują się na tak zwane Przepustki Sezonowe. To nic innego jak zbiorcze pakiety dodatków, które zakupić można wcześniej, a dodatkowo nieco zaoszczędzić. Nie inaczej będzie w przypadku Resident Evil 7.

Premiera najnowszego działa studia Capcom już za kilka dni. Na platformie Steam znaleźć można już nie tylko samą grę, ale także przywoływaną Przepustkę Sezonową. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jakiej zawartości spodziewać można się w kolejnych miesiącach.

Zanosi się na to, iż Resident Evil 7 wzbogacony zostanie o 3 dodatki. Jeden z nich opisywany jest wprost, jako dodatkowy epizod kampanii. Dwa pozostałe to natomiast dość tajemniczo brzmiące „Zakazane nagrania”, każde zawierające 3 rozdziały. Cena? Na ten moment pojawiła się kwota 79,98 euro, ale dotyczy ona zestawu gra + Przepustka Sezonowa. Cena tej ostatniej oscylować powinna zatem w granicach 30 euro.

Cała zawartość Przepustki Sezonowej oferowana będzie naturalnie oddzielnie. Wszystkie elementy mają zostać wydane do końca roku.

Źródło: steam

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HoseArkadioMorales
  3
  wczoraj oszukałem mpk, kupiłem bilet i nie pojechałem !
  • avatar
   stach122
   2
   Dobra, niech już będzie ten Seasson Pass ale nie za tyle kasy.
   • avatar
    mat9v
    2
    Nom, na dzień dobry dostaniesz 1/3 gry czyli kompletna gra będzie kosztować ze 130-150 euro bo w ciągu 2 lat wyjdzie pewnie z 5-6 dodatków. Poczekam, zobaczę jaka jakość i jeśli gra będzie dobra kupię ją za rok kiedy cena spadnie o 50% - może wtedy będzie warta ceny.
    • avatar
     KENJI512
     2
     Ehh... jeszcze gry nie wydali, a już mają DLC... nic jak wycinanie z gry a potem sprzedawanie jeszcze raz.

     Ja rozumiem - RE7 za 50zł i 3 dodatki po 40zł^^ Ale nie to co się dzieje, to jest niepełny produkt...
     • avatar
      sabaru
      1
      No i znowu demo sprzedają. To by się skończyło jakby recenzenci na każdym kroku hejtowali taki sposób wydania gry. Ale nie oni jeszcze to wychwalają. Jak była premia to jakiś yutuber powiedział że się opłaca kupić grę za 300zł z wszystkimi dodatkami. Dotyczyło to gry chyba B4. Nie pamiętam dokładnie. Ręce opadają.
      • avatar
       HoseArkadioMorales
       1
       ja mam przepustkę polsatu
       • avatar
        prime27pl
        1
        No mam chęc zagrac ale jednak poczekam na kompletna edycje albo jakąś okazje.
        • avatar
         darioz
         0
         Prezes CAPCOM do pracowników! Panowie gra została ukończona gratulacje! A teraz czas abyście powycinali kilka fragmentów, które sprzedamy w najbliższej przyszłosci tym graczom jeleniom w DLC! Jeszcze z nich wydoimy $ ile się tylko da!