• benchmark.pl
 • Gry
 • Resident Evil Revelations 2 z dokładną datą premiery i nowym zwiastunem
Gry

Resident Evil Revelations 2 z dokładną datą premiery i nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na premierę kolejnego Resident Evil? Jeśli tak to powinniście się tutaj na chwilę zatrzymać.

Resident Evil Revelations 2 gra

Czekacie na premierę kolejnego Resident Evil? Jeśli tak to powinniście się tutaj na chwilę zatrzymać bowiem mamy kilka ważnych informacji, jakimi podzielił się ze światem Capcom.

Co najistotniejsze, poznaliśmy wreszcie dokładną datę premiery gry, a właściwie to poszczególnych jej epizodów. Już jakiś cza temu dowiedzieliśmy się bowiem, iż Resident Evil: Revelations 2 podzielone będzie na 4 odcinki.

Każdy z nich kosztować ma 5,99 dolarów. Pierwsze dwa pojawią się w lutym (18 i 25), a trzeci i czwarty już w marcu, odpowiednio 4 i 11 dnia owego miesiąca.

Cały czas mówimy tutaj jednak o sprzedaży za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej. Resident Evil Revelations 2 dostępne będzie także w wydaniu pudełkowym, które trafić ma do sklepów 13 marca i zaoferować nie tylko wszystkie 4 odcinki gry, ale także kilka dodatków - dwie dodatkowe misje, nowe postacie do trybu RAID, nowe mapy i dodatkowe kostiumy dla bohaterów.

Zarówno wydanie cyfrowe, jak i pudełkowe dostępne będzie na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Na deser mamy natomiast nowy zwiastun gry, który pozwala nam poznać kolejnego z bohaterów, jakich tutaj spotkamy. Być może niektórzy go pamiętają, ponieważ chodzi o Barry'ego Burtona.


Źródło: youtube, bloody-disgusting

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Dziwne, że na Wii U nie ma :P
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Rozumiem że grafika nie jest najważniejsza ale ludzie w 2015r taki duży producent daje nam grafikę z 2006r :( Oby klimatem nadrobiła.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Trochę Cię poniosło,że z 2006 ale w tej grze nie jest najważniejsza grafika ja czekam z niecierpliwością ;)