• benchmark.pl
 • Gry
 • Resident Evil: Revelations 2: nowy zwiastun prezentuje sporo elementów rozgrywki
Gry

Resident Evil: Revelations 2: nowy zwiastun prezentuje sporo elementów rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Możemy zobaczyć, jak prezentują się starcia z wykorzystaniem różnego rodzaju broni, unikanie przeciwników, a także wykorzystanie latarki.

Resident Evil: Revelations 2 gra

Dość dawano nie mieliśmy okazji do porozmawiania o Resident Evil: Revelations 2. Ta właśnie się jednak pojawiła i wydaje się, że gracze czekający na ten tytuł będą mieli kolejne powody do zadowolenia.

Ostatnio zapewniano nas, iż Resident Evil: Revelations 2 to survival horror z krwi i kości. Producent obiecuje, że pracuje nad tytułem, który zadowoli najwierniejszych fanów serii i smakoszy gatunku survival horror. Czy rzeczywiście tak będzie?

Tego jeszcze nie wiemy, ale mały przedsmak tego, co oferować będzie gra otrzymujemy na publikowanych przez twórców materiałach wideo. Najnowszy z nich nie należy wcale do najdłuższych, a mimo tego jest niezwykle cenny dla wszystkich wyczekujących premiery.

Zwiastun prezentuje bowiem kilka ważnych elementów rozgrywki. Możemy zobaczyć, jak wyglądają starcia z wykorzystaniem różnego rodzaju broni, unikanie przeciwników, a także wykorzystanie latarki i przełączanie się pomiędzy bohaterkami.


Resident Evil: Revelations 2 zadebiutować ma na początku przyszłego roku. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3. Warto jednak pamiętać, iż produkcja ta podzielona będzie na odcinki.

Źródło: youtube, egmnow

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Znowu gniot... Nadawanie tym grom tytułu Resident Evil to co najmniej kpina.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Sram w gacie już, nie mogę się doczekać, na pewno grę przejdę i to parę razy jak poprzednie części
   • avatar
    Kris1
    1
    Podoba mi się, czekam na premiere
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mam nadzieję,że tego nie zwalą...jestem fanem serii od początku.Wiadomo coś czy będzie wersja polska kinowa?