Drukarki i skanery

Ricoh SP C340DN i SP C342DN: nowe drukarki dla firm

przeczytasz w 1 min.

Ricoh SP C340DN to propozycja dla chcących zaoszczędzić już przy zakupie samego urządzenia, natomiast SP C342DN dopiero przy jego eksploatacji.

Firma Ricoh poszerzyła ofertę kolorowych drukarek laserowych A4 o nowe modele SP C340DN oraz SP C342DN – są to urządzenia, które sprawdzą się w środowisku biurowym, ale mają dwa różne założenia eksploatacyjne.

Ricoh SP C340DN to propozycja skierowana do tych klientów, którym zależy na niskim koszcie zakupu samego urządzenia. Model ten wyposażono wyposażono w wydajny procesor, który w znacznym stopniu zwiększa przepływ drukowanych dokumentów – do 25 stron na minutę na papierach o gramaturze od 60 do 220 g/m². Ponadto obsługuje ona szeroki zakres nośników (w tym druk banerów).

Ricoh SP C340DN drukarka

Innowacje, takie jak Wi-Fi Direct umożliwiają drukowanie z urządzeń mobilnych bez konieczności łączenia się z siecią. Z kolei duża pojemność kasety papieru, różnorodne opcje oraz łączność z siecią sprawiają, że drukarka ta spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.

Model SP C342DN został nastawiony na oszczędność długoterminową, związaną z eksploatacją. Urządzenie drukuje z prędkością 25 stron na minutę na papierach o gramaturze od 60 do 220 g/m²  i również obsługuje szeroki zakres nośników.

Ricoh SP C342DN drukarka

Funkcjonalność została jednak rozszerzona o intuicyjny, 4,3-calowy panel dotykowy, który zbliżony jest do paneli instalowanych w urządzeniach wielofunkcyjnych Ricoh, a dodatkowo pozwala na integrację drukarki z systemami sieciowymi. Dodatkowo SP C342DN pozwala na wydruk dokumentów z urządzeń mobilnych.

Źródło: Ricoh

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Cena?
  • avatar
   jozek23
   0
   Jak będzie za złotówkę tak jak kiedyś SP C220n dodawana do prenumeraty Pc World to biorę