Gry

Rig’n’Roll – Ujawniono datę premiery

przeczytasz w 1 min.

5. czerwca na oficjalnej stronie internetowej gry - rignroll.com - pojawiła się wiadomość dotycząca spotkaniu ludzi z Softlab-NSK (producent, twórca m. in. Hard Truck 2) oraz 1C (wydawca). Owocem spotkania jest przede wszystkim ustalenie daty premiery gry w Rosji i krajach byłego ZSRR - 17 Listopad tego roku.

Chciałoby się powiedzieć wreszcie, ponieważ gra jest w produkcji już połowy 2002 roku, a pierwotnie miała się ukazać w roku 2004 (Rig’n’Roll jednak pojawi się przed Duke Nukem Forever ;) ). Miejmy nadzieję, że wydanie gry w innych krajach nastąpi zaraz po rosyjskiej premierze.

Polskim wydawcą gry będzie Cenega. Z wyżej wspomnianej wiadomości dowiadujemy się również, że planowane są już dodatki – nowe misje oraz patch dodający do świata gry Las Vegas.

Ponadto twórcy gry zamieścili kilka nowych zrzutów ekranu: 

 

 

Źródło: rignroll.com

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  scoobydoo19911
  0
  Ja myślałem że projekt ten porzucono kilka lt temu a tu prosze wreszczie oznaki lata. w poprzednie gry tego studia zagrywałem się godzinami
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   to jest 18Wheels ?
   • avatar
    19arek93
    0
    To nie jest 18WoS. To inna gra z resztą robiona chyba przez inne studio.
    Niegdyś wyczekiwałem tej gry, mam nadzieję iż wydadzą demo. I że będzie bardziej realistyczna od reszty "symulatorów". Chodzi mi głównie o zachowanie się składu na drodze.
    • avatar
     HemaN
     0
     Nie jest to gra z niskobudżetowej serii 18WOS, ale pełnoprawny następca Hard Truck 2 i jego późniejszych klonów (King of the Road).
     • avatar
      assistant
      0
      Oo super, fajnie się w to gra do puki nie zrobi się takiej kasy że masz wszystko i na wszystko :]
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       ok mamy 17 listopada i ciekawy jestem czy była ta premiera czy jak zdążyli nas już przyzwyczaić premiera została przesunięta eh czy ta gra kiedyś w ogóle wyjdzie