Małe AGD do domu i ogrodu

Robot sprzątający Haier Xshuai - duża przecena w Geekbuying

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 1 min.

Haier Xshuai to niezawodny pomocnik naszych zmagań z kurzem i okruszkami. Ten niewielki robot sprzątający potrafi naprawdę sporo.

Trudno znaleźć większą liczbę osób, którym przyjemność sprawiałoby sprzątanie. Nic dziwnego, że w szybkim tempie rośnie popularność robotów sprzątających, które brudną robotę (dosłownie i w przenośni) wykonują za nas. Zainteresowani tego typu propozycją skusić mogą się na promocję związaną z Haier Xshuai w sklepie Geekbuying.

Cena robota sprzątającego Haier Xshuai obniżona została do nawet 159.99 $. Właśnie za taką kwotę oferowany jest w przypadku zamówienia z azjatyckiego magazynu. Nieco drożej jest przy wyborze magazynu amerykańskiego (219.99 $) lub hiszpańskiego (229.99 $). Nam najbliżej jednak do magazynu niemieckiego. Producent obiecuje tu szybką wysyłkę oraz brak cła.

Haier Xshuai

A co ma do zaoferowania samo urządzenie? Przede wszystkim skuteczny, 5-stopniowy system czyszczenia, a także rozbudowane opcje dotyczące tworzenia obrazu pomieszczeń i tym samym omijanie schodów, mebli czy ścian. Atutem jest również fakt, iż radzi sobie z wzniesieniami do 15 stopni.

Wbudowany akumulator zapewnia około 2 godzin pracy. Producent nie zapomniał oczywiście o aplikacji mobilnej pozwalającej na kontrolę i sterowanie przy pomocy smartfona.

Źródło: Geekbuying

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  3
  Reklamujecie ten sklep? Jeśli tak, to napiszcie coś więcej, jakie są warunki gwarancyjne, koszty przesyłek, czy można płacić złotówkami, przelewem itp.

  A odnośnie powyższego, to jak on się ma do iRobotów, czy radzi sobie z dywanami itd.?
  • avatar
   darioz
   -3
   NIECH KTOŚ Z URZĘDU SKARBOWEGO I SŁUŻBY CELNEJ SPRAWDZI CZY ODPROWADZANE JEST CŁO I PODATEK DO POLSKIEGO FISKUSA!!! TO CHIŃSKI SKLEP I MOŻE DOCHODZIĆ DO UNIKANIA PŁACENIA PODATKÓW PRZEZ KUPUJĄCYCH JAK I SAM SKLEP A TO W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW JEST PRZESTĘPSTWEM!!! BYĆ MOŻE TRZEBA BĘDZIE TEN SKLEP WPROWADZIĆ NA LISTĘ DOMEN ZAKAZANYCH!!!
   • avatar
    Silver
    0
    Ciekawe na ile podobny jest do innych urządzeń choćby do robota Xiaomi - patrzę na to pod kątem części zamiennych w razie wu.