Gry

40 milionów graczy Rocket League

przeczytasz w 1 min.

Ekipa studia Psyonix pochwaliła się, że Rocket League może już pochwalić się bazą 40 milionów graczy. To rewelacyjny wynik.

Według danych ze Steama, średnio dziewięciu na dziesięciu graczy ocenia Rocket League pozytywnie. A to nie jedyny powód twórców do radości, bo choć mówi się o tym tytule zdecydowanie mniej niż o innych wieloosobowych produkcjach, jego popularność w żadnym razie nie jest mała.

Za pośrednictwem Twittera twórcy pochwalili się, że gra Rocket League ma już ponad 40 milionów zarejestrowanych graczy. Nie wiadomo, ile dokładnie kont przypada na każdy egzemplarz, ale przy 28 milionach graczy sprzedaż wynosiła 10,5 mln (w marcu 2017). Ten rozstrzał jest spowodowany między innymi faktem, że gra była oferowana w ramach PlayStation Plus, ale też obecnością trybu lokalnego.

W Rocket League można grać w pojedynkę, z 2, 3 lub 4 znajomymi na podzielonym ekranie oraz nawet 8 w sieciowym multiplayerze – także pomiędzy użytkownikami PlayStation 4Xbox One. Jak wygląda zabawa? Spójrzcie na materiał poniżej, by się dowiedzieć:

Na koniec jeszcze jedna ważna wiadomość. Jeśli zamierzacie pomóc w poprawieniu wyniku sprzedażowego, pomyślcie o zakupie w najbliższym czasie. Z okazji wyprzedaży gra Rocket League jest bowiem dostępna w niższych cenach – za 43,19 zł na Steamie, 48,99 zł w Microsoft Store i 50,40 zł w PlayStation Store.

Źródło: Dark Side of Gaming, Rocket League na Twitterze, inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  -2
  to tylko baza a nie liczba aktywnych
  • avatar
   stach122
   -2
   Pograłem 40h i tak już od ponad roku kurzy się w bibliotece