Kontrolery do gier

Różnice gamepadów od czasu PSX do DualShock 4

przeczytasz w 1 min.

Nowa konsola Sony przynosi sporo ciekawych rozwiązań. Część z nich jest nowa, część zapożyczona z konkurencji co widać na przykładzie Dualshock 4.

W tym tygodniu na łamach naszego serwisu będziecie mogli przeczytać recenzjePlaystation 4 zwiastującej ponoć nadejście kolejnej generacji konsol. Czy tak jest w istocie – przekonacie się niebawem. Chcieliśmy, aby ten artykuł był nieco inny i dlatego nagraliśmy dla Was kilka filmów przedstawiających wybrane elementy PS4 i jej nowe funkcjonalności. Dzisiejszy potraktujcie jako zwiastun tego co będziecie mogli przeczytać i zobaczyć najbliższych dniach.

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Najnowszemu Dualshockowi nie mogę zarzucić niczego oprócz "niebieskiej lampki" - moim zdaniem zbędnego bajeru. Nawet nowy dotykowy panel sprawia dobre wrażenie. Jest symetryczny i dobrze wyważony - czego można chcieć więcej :)
  • avatar
   Czaszka
   -3
   Tytuł artykułu nie adekwatny do treści, lepiej by brzmiało coś w stylu: "zmiany w najnowszym kontrolerze od sony". Poza tym recka leży stylistycznie: "przyciski triggery są lekko inaczej..." - po jakiemu to? Masa powtórzeń i zająknięć. Troszkę lepiej można było się przygotować.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Panie redaktorze,
    Przez Extension Port możemy ładować pada na oficjalnej stacji dokującej od Sony, więc jego zastosowanie jest jak najbardziej jasne :)
    • avatar
     rexio22
     0
     Eh i pomyśleć, że gdzieś u mnie w najmroczniejszych zakamarkach szafy znajduje się PSX :)
     • avatar
      aquadigger
      0
      "Natomiast niestety co do jakości wykonania no nie można się do niczego przyczepić." ?? :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Fajny padzior , jeszcze go nie trzymałem. Słyszałem , że gałki szybko się ścierają.
       • avatar
        Radical
        0
        Chciałbym dodać że zaprezentowany pierwszy pad jako niby oryginalny od psx'a jest dopiero drugą generacją zaprezentowaną w 97 roku. Na początku było to dodatkowe akcesorium. Oryginalny pad od psx'a z 94 roku nie miał gałek analogowych ani wibry.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         co mi po padzie kiedy grafa to kpina z graczy, widzieliście Knack?
         To je chyba poziom psxa... okrepne tekstury i ich łączenia, brak AA, pusto i nudno, jakaś totalna masakra, 10 lat temu nie wiem czy to by przeszło...