Kontrolery do gier

Różnice gamepadów od czasu PSX do DualShock 4

z dnia
Redakcja | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Nowa konsola Sony przynosi sporo ciekawych rozwiązań. Część z nich jest nowa, część zapożyczona z konkurencji co widać na przykładzie Dualshock 4.

W tym tygodniu na łamach naszego serwisu będziecie mogli przeczytać recenzje Playstation 4 zwiastującej ponoć nadejście kolejnej generacji konsol. Czy tak jest w istocie – przekonacie się niebawem. Chcieliśmy, aby ten artykuł był nieco inny i dlatego nagraliśmy dla Was kilka filmów przedstawiających wybrane elementy PS4 i jej nowe funkcjonalności. Dzisiejszy potraktujcie jako zwiastun tego co będziecie mogli przeczytać i zobaczyć najbliższych dniach.

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bartek1656
  Najnowszemu Dualshockowi nie mogę zarzucić niczego oprócz "niebieskiej lampki" - moim zdaniem zbędnego bajeru. Nawet nowy dotykowy panel sprawia dobre wrażenie. Jest symetryczny i dobrze wyważony - czego można chcieć więcej :)
 • avatar
  Czaszka
  Tytuł artykułu nie adekwatny do treści, lepiej by brzmiało coś w stylu: "zmiany w najnowszym kontrolerze od sony". Poza tym recka leży stylistycznie: "przyciski triggery są lekko inaczej..." - po jakiemu to? Masa powtórzeń i zająknięć. Troszkę lepiej można było się przygotować.
  -3
 • avatar
  gtxxor
  Panie redaktorze,
  Przez Extension Port możemy ładować pada na oficjalnej stacji dokującej od Sony, więc jego zastosowanie jest jak najbardziej jasne :)
 • avatar
  rexio22
  Eh i pomyśleć, że gdzieś u mnie w najmroczniejszych zakamarkach szafy znajduje się PSX :)
 • avatar
  aquadigger
  "Natomiast niestety co do jakości wykonania no nie można się do niczego przyczepić." ?? :D
 • avatar
  sumacz
  Fajny padzior , jeszcze go nie trzymałem. Słyszałem , że gałki szybko się ścierają.
 • avatar
  Radical
  Chciałbym dodać że zaprezentowany pierwszy pad jako niby oryginalny od psx'a jest dopiero drugą generacją zaprezentowaną w 97 roku. Na początku było to dodatkowe akcesorium. Oryginalny pad od psx'a z 94 roku nie miał gałek analogowych ani wibry.
 • avatar
  Konto usunięte
  co mi po padzie kiedy grafa to kpina z graczy, widzieliście Knack?
  To je chyba poziom psxa... okrepne tekstury i ich łączenia, brak AA, pusto i nudno, jakaś totalna masakra, 10 lat temu nie wiem czy to by przeszło...