• benchmark.pl
 • Gry
 • Ruszyły otwarte testy The Crew 2, a wraz z nimi - świetny konkurs
Gry

Ruszyły otwarte testy The Crew 2, a wraz z nimi - świetny konkurs

przeczytasz w 1 min.

Zwykle to, co robisz w grze, pozostaje w grze, ale dzięki konkursowi Face Your Ride może się to zmienić. To kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w otwartych beta testach gry The Crew 2, które dzisiaj wystartowały.

Wystartowały otwarte beta testy gry The Crew 2. Do 25 czerwca wszyscy zainteresowani mogą przetestować swoje umiejętności w tej zwariowanej na swój sposób grze wyścigowej Ubisoftu. Jeżeli lubicie ekstremalną jazdę, powinniście się na to zdecydować. Dlaczego?

Ponieważ francuski wydawca nawiązał współpracę z firmą Red Bull. Jej owocem jest akcja Face Your Ride, czyli – cytując Ubisoft – „pierwszy w historii konkurs, pozwalający graczom przeżyć w rzeczywistości szaloną jazdę, którą zaliczą w grze wideo”.

Zasady są proste: w trakcie testów gracze będą mogli przesyłać swoje kaskaderskie popisy (za kierownicą wirtualnego Red Bull Pro Trucka) na stronę akcji. Autor przejazdu, który najbardziej spodoba się jurorom, otrzyma niezwykłą nagrodę – możliwość odtworzenia go w rzeczywistości, z Brycem Menziesem, kierowcą Red Bull Trophy Truck.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie akcji Face Your Ride, tymczasem zostawiamy was już z filmem promującym to wydarzenie:

Źródło: Ubisoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  -3
  Już widzę te potrójne backflipy 360 wykonane w grze, a niemożliwe do wykonania w realu :v
  • avatar
   BILInek
   0
   Slabiutkie, nudne, dla dzieci moze i tak... po 20 minutach unistalll....
   • avatar
    BILInek
    0
    Slabiutkie, nudne, dla dzieci moze i tak... po 20 minutach unistalll....
    • avatar
     sabaru
     0
     Ta gra pod kątem grafiki wygląda gorzej niż jedynka. Ustawiłem wszystko na ultra, a modele (otocznie) wyglądają jakby były modelami LOD z niewielką ilością szczegółów. No i sama grafika jest taka jakby cukierkowata. Poprzednia część miała fajną grafikę to nie wiem czemu to zmienili. Chyba idą w stronę Forzy. W pierwszej części fajnie była zrobiona mapa radarowa było widać dużo szczegółów, a tutaj też ją okroili. Nie podoba mi się to też że menu i tym podobne elementy zaczynają robić w styl właśnie Forzy.

     Za to fajnie wygląda zakrzywianie przestrzeni, nieco poprawili model jazdy pojazdów i dźwięków pojazdów. Jedynie co mnie wkurza to że nie da radę obrócić kamery myszką podczas jazdy np. do tyłu tylko zaraz ją cofa do tyłu. Jak dla mnie jest całkiem przyjemny. Fajnie że dodali możliwość chodzenia ale szkoda że tylko w wybranych miejscach.