Mobile

Historia smartwatchy oczami Samsunga

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że koreański producent miał o wiele więcej wzorów do naśladowania.

Samsung Galaxy Gear reklama

Samsung Galaxy Gear nie jest dla Was szczególnie interesującym i innowacyjnym gadżetem? Wiele osób twierdzi często, że na pomysł tego typu urządzenia nieco wcześniej wpadło m.in. Sony, ale okazuje się, że koreański producent miał o wiele więcej wzorów do naśladowania.

Często śmiejemy się z tego, co widzimy w filmach science-fiction. Zapewne każdy oglądał jakąkolwiek tego typu produkcję, niezależnie od tego, czy była to bajka, serial czy też kinowy hit. W propozycjach sprzed lat bohaterowie używali wielu interesujących gadżetów, ale chyba mało kto zastanawiał się, czy któremukolwiek z nich służył kiedyś SmartWatch. Jeśli jednak przypomnimy sobie to, co przyciągało nas kiedyś przez telewizory zauważymy, że tak właśnie było.

Pamiętacie Inspektora Gadżeta? Jeśli nie to kojarzyć musicie już bohaterów serialu Power Rangers czy chociażby Davida Hasselhoffa wcielającego się w rolę Nieustraszonego. Wszystkie wymienione postaci dysponowały wieloma fajnymi gadżetami i okazuje się, że na wyposażeniu mieli również coś, co mniej lub bardziej przypomina właśnie prezentowane obecnie SmartWatche.

Na tym jednak nie koniec, bo pierwowzory Galaxy Gear i jemu podobnych obecne były w innych jeszcze dobrze znanych kiedyś produkcjach telewizyjnych. Jakich? To już zobaczyć możecie udając się w sentymentalną podróż w czasie, w którą zabiera nas Samsung.


Trzeba przyznać, że tego typu reklamę ogląda się bardzo przyjemnie. Przypomnieliście sobie młodzieńcze lata?

Źródło: youtube, geekthefugout

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  exposiure
  10
  Reklama to cudeńko!

  Szkoda, że tylko reklama...
  • avatar
   maker
   7
   Go Go Power Rangers xD
   • avatar
    bchrubas
    2
    Wolałbym "atomowy" zegarek Predatora niż Gear'a ;)
    • avatar
     DarioX7
     1
     rany ta reklama (video) była już 2 tygodnie temu - odświeżany news ...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jakbym miał wydać tyle kasy na zegarek wolałbym https://www.e-zegarek.pl/sklep/emporio-armani-meskie-167-strona3-armani-9667.html
      ;)
      +10 do wyglądu :P