Aplikacje mobilne

Signal Private Messenger - mobilna ochrona przed ustawą inwigilacyjną

przeczytasz w 1 min.

Signal Private Messenger to aplikacja odpowiadająca za szyfrowanie połączeń głosowych i wiadomości tekstowych.

Signal Private Messenger

Ustawa inwigilacyjna weszła w życie. Dla niektórych jest to kompletnie obojętne, wedle nich bowiem nowe przepisy nie są bowiem wycelowane w przeciętnego Kowalskiego. Nie brakuje jednak również takich, którzy są mocno zaniepokojeni i już szukają sposobów na to, jak bronić się przed wprowadzonymi zmianami. No właśnie, jak?

Sposobów i poradników je omawiających pojawi się zapewne mnóstwo. Dotyczyć będą one także urządzeń mobilnych i w ich kontekście wspomnieć można na przykład o aplikacji Signal Private Messenger. Nie jest ona czymś nowym, ale w omawianej sytuacji może zwiększyć się zainteresowanie na tego typu rozwiązania.

Cel działania Signal Private Messenger jest prosty. Aplikacja ma za zadanie szyfrować wiadomości tekstowe oraz połączenia głosowe i w związku z tym zapewniać użytkownikom większe poczucie bezpieczeństwa i anonimowości. Mamy tu do czynienia z integracją z Kontaktami, a także bardzo przejrzystym interfejsem.

Nie jest to jedyna tego typu aplikacja. Jest natomiast jedną z najwyżej ocenianych i systematycznie aktualizowanych. Pobrać można ją na smartfony z najpopularniejszymi mobilnymi systemami operacyjnymi.

Pobierz: 

Signal Private Messenger na Androida

Signal Private Messenger na iOS

Rozmiar pliku:

13,3 MB

Źródło: wired, play.google

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!