• benchmark.pl
 • Gry
 • Sniper: Ghost Warrior 2: premiera gry znów przesunięta - w tym roku nie zagramy
Gry

Sniper: Ghost Warrior 2: premiera gry znów przesunięta - w tym roku nie zagramy

przeczytasz w 2 min.

Kilka miesięcy opóźnienia...

Gracze czekający na Sniper: Ghost Warrior 2 nie mają łatwego życia. Co jakiś czas pojawiają się nowe obietnice i materiały, a tuż po nich po raz kolejny przesuwana jest data premiery gry.

Opóźniano ją już kilka razy, ale obecny poślizg jest chyba największy i najbardziej bolesny. Wedle najnowszych doniesień, Sniper: Ghost Warrior 2 ma zadebiutować dopiero 15 stycznia 2013 roku. Powodem aż tak dużego opóźnienia jest chęć dopracowania trybu multi oraz optymalizacji gry na konsolę PS3.

Podobno producent wyrobiłby się z tym jeszcze w tym roku, ale boi się wypuszczać grę w listopadzie czy grudniu. Nie można się temu dziwić, bo jest to okres, w którym pojawi się wiele głośniejszych tytułów.

Sniper: Ghost Warrior 2 gra data premiery przesunięta

"Ze względu na konieczność dopracowania wersji muliplayerowej gry oraz optymalizację funkcjonalności/grywalności Sniper: Ghost Warrior 2 w wersji na konsolę PlayStation 3, niezbędne jest przedłużenie terminu realizacji projektu. Ponieważ w listopadzie i grudniu 2012 roku występuje niezwykle niekorzystne otoczenie konkurencyjne dla premiery gry (w okresie przedświątecznym planowana jest premiera wielu oczekiwanych tytułów w analogicznym gatunku), Zarząd Spółki za najbardziej optymalny termin ogólnoświatowej premiery gry Sniper: Ghost Warrior 2 uznał 15 stycznia 2013 roku."

Sniper: Ghost Warrior 2 gra premiera

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak czekać i mieć nadzieję, że nowy termin okaże się już tym ostatecznym. Trzymamy też kciuki za to, aby pozostały do premiery czas wykorzystany został przez producenta jak najlepiej. Jeśli już każe czekać na premierę gry tak długo, to niech będzie to chociaż tytuł w pełni dopracowany.
 

Więcej o grach FPS:

Źródło: City Interactive, sniperghostwarrior2

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  5
  Może się skuszę, zobaczymy co rodacy wycisnęli z cryengine'a ^^
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Dopracują - owszem ale na konsole . Na peceta już nie wspomnieli ... Mam nadzieję ,że to będzie przełom Sniper'a i nie będzie jakaś prosta bezsensowna strzelanka pokroju CoD'a :)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    moim zdaniem,powinni wydać wersję pc zgodnie z planem a tym razem niech konsole czekają...
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Nosz kyrje nooo :( Ja się już tak napalałem, żeby zagrać a tu taki ZONK.
     • avatar
      Makabe
      0
      szkoda że tak długa każą czekać... przynajmniej będzie więcej czasu żeby pograć w resztę premier zapowiedzianych na ten rok ;)
      • avatar
       adam91
       0
       Coś mi się wydaje że im dłużej będzie przesuwana premiera tym bardziej ta gra nie wejdzie w życie bo to już się za długo ciągnie aż w końcu ogłoszą że gra nie wyjdzie wcale.
       • avatar
        Sn1PeR
        0
        Pieprzone konsole.
        • avatar
         Sakret
         0
         Eh szkoda myślałem że da rade pograćw tym roku jeszcze, no trudno na szczęście mają wyjść inne ciekawe tytuły.
         • avatar
          karolek1076
          0
          No proszę - na PC już skończona ale żeby przenieść grę na PS3 które wszystkich jakże to zachwyca tym swoim Unchartedem potrzeba aż pół roku aby wszystko skompresować i poucinać na potrzeby tego kalkulatorowego procka i grafy z konsoli. No cóż, konsole rulez?!?! :D