• benchmark.pl
 • Gry
 • Muzyka - kolejny powód, by zainteresować się grą Sniper: Ghost Warrior 3
Gry

Muzyka - kolejny powód, by zainteresować się grą Sniper: Ghost Warrior 3

przeczytasz w 1 min.

Nowa strzelanina polskiego studia CI Games zapowiada się coraz lepiej. Twórcy pochwalili się oprawą dźwiękową gry Sniper: Ghost Warrior 3.

Obie poprzednie części Sniper: Ghost Warrior zapowiadały się rewelacyjnie, a ostatecznie musieliśmy się pogodzić ze średniakami. Ekipa CI Games ostatnio jednak wyraźnie dojrzała i nabrała wiatru w żagle, a emocje związane z rychłą premierą „trójki” rosną praktycznie z dnia na dzień.

Na pozór to zwykła strzelanina, ale – jeśli wierzyć zapowiedziom – Sniper: Ghost Warrior 3 będzie bardzo złożoną grą. Nie tylko nie narzuci nam stylu, w jaki powinniśmy grać, ale też odda w nasze ręce różnorodne bronie i gadżety, a do tego zaoferuje szereg aktywności dodatkowych (jak system modyfikacji karabinów czy „znajdźki”).

Oprócz ciekawych mechanizmów rozgrywki, tytuł ten zaoferować ma również ciekawą fabułę, zaserwowaną w niezłym stylu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że przygotowana została pełna polska wersja językowa (z Piotrem Stramowskim w roli głównej), a teraz okazuje się, że przyłożono się też do oprawy muzycznej.

Muzykę skomponował Mikołaj Stroiński (stojący za ścieżkami do Wiedźmina 3 czy The Vanishing of Ethan Carter), a za miks odpowiada Steve Kempster. Wśród artystów znajdują się zaś Aurelia Shrenker, Paul Bushnell i Joel Taylor. 

„Niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej Sniper Ghost Warrior 3 są inspirowane folklorem i muzyką gruzińską, dodatkowo wzbogaconą popowymi klimatami. Głównym celem twórców muzyki było zapewnienie graczowi pełni doznań płynących ze świata gry i możliwości jak największego zatopienia się w gruzińskich klimatach – wspierając inne elementy rozgrywki, takie jak grafika i dialogi” – mówią twórcy.

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 wyląduje 25 kwietnia na PC, PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CI Games

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  2
  Fajnie. Mam nadzieję że teraz wezmą się za Terrorist Takedown 4 bo ostatnia część wyszła w 2010 roku. Byłoby super gdyby Terrorist Takedown 4 był jak Sniper 3 zrobiony na CryEngine 3!
  • avatar
   rejsman
   1
   Sama ścieżka dźwiękowa brzmi bardzo fajnie i klimatycznie, ciekawi mnie jednak jak się wkomponuje już w samą grę i misje. Wiadomo że jedno to dobrze zrobiony zwiastun, a drugie to dobrze podłożona ścieżka pod momenty w grze. Co nie oznacza, że gra prezentuje się co raz to lepiej.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Bardzo klimatycznie. Można usłyszeć coś więcej? Bo coś mi się wydaje, że muzyka może być też mocny punktem SGW3.