Gry na konsole

Sony ujawniło ofertę PlayStation Plus na grudzień. Nie daj się nabrać

przeczytasz w 2 min.

Oferta PlayStation Plus na ten miesiąc to wprawdzie trzy propozycje, ale tak naprawdę dwie pełnoprawne gry. Warto doprecyzować, co dokładnie przygotowało Sony.

PlayStation Plus na grudzień 2021

 • LEGO Superzłoczyńcy DC (PlayStation 4)
 • Mortal Shell (PlayStation 4)
 • Godfall: Challenger Edition (PlayStation 4, PlayStation 5)

W listopadzie opłacający abonament PlayStation Plus dostali możliwość sięgnięcia po aż 6 gier, ale były to raczej mniejsze produkcje. Tym razem sytuacja zdaje się wyglądać inaczej. Pozycji jest mniej, ale nie są anonimowe i wielu graczy dość szybko powinna je skojarzyć. Jednocześnie Sony udało się zadbać o dość sporą różnorodność. LEGO Superzłoczyńcy DC to bowiem gra dla wszystkich (to znaczy także dla młodszych), podczas gdy pozostałe są dedykowane osobom w wieku 16+.

Demo w PlayStation Plus? Godfall: Challenger Edition nie jest pełną wersją gry

Godfall to jedna z pierwszych gier zapowiedzianych na PlayStation 5, ale od samego początku publikowane materiały nie zapowiadały wielkiego hitu. I finalnie faktycznie go nie otrzymaliśmy, bo średnia z recenzji wyniosła około 60%, a gracze byli jeszcze bardziej surowi. Teraz niektórzy mogliby wydać ocenę samemu, aczkolwiek nie będzie ona w pełni miarodajna.

Dlaczego? Godfall: Challenger Edition nie jest pełną wersją gry. Pozwala przetestować trzy tryby w ramach endgame (Lightbringer, Dreamstones i Ascended Tower of Trials), ale nie oferuje kampanii fabularnej i dodatku Fire & Darkness. Dodatkowo wszyscy mają tu możliwość natychmiastowego przejścia na 50 poziom rozwoju postaci, widać zatem, że chodzi o pokazanie teoretycznie tego co najlepsze (najwyższe umiejętności i bronie).

Można chyba pokusić się o stwierdzenie, że grudzień raczej nie rozpieści abonentów PlayStation Plus, zwłaszcza tych, którzy przesieli się już na PlayStation 5. A przecież ostatnio tyle mówi się, że sytuacja z grami i tak wygląda tam mocno przeciętnie.

Jak oceniacie ofertę przygotowaną przez Sony?

Źródło: Sony

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  1
  Ogolnie kampania w tym godfallu i tak jest biedna i jest tym co jest w multi. Jest to gra ktora ma ładną oprawę i moze pokazac jak powinny wyglądac gry na nextgeny ale na tym sie ona konczy bo dalej to taka mocno bieda.
  • avatar
   sebastianzola
   0
   Mam plusa ale jak spojrzałem na bibliotekę gier to gry w które gram kupiłem w PS store. W sumie to jedna gra z plusa przypadła mi do gustu Horizon Zero Dawn
   • avatar
    RaphaelStarkPL
    0
    Jest grudzień i tych gier nie ma w plusie, więc jaka oferta na grudzień?