• benchmark.pl
 • Gry
 • Śródziemie: Cień Mordoru - nowe misje i potwory w dodatku Król Polowania
Gry

Śródziemie: Cień Mordoru - nowe misje i potwory w dodatku Król Polowania

przeczytasz w 1 min.

Mamy zwiastun i szczegóły na temat pierwszego z serii dodatków do gry Śródziemie: Cień Mordoru.

Śródziemie: Cień Mordoru Król Polowania

Śródziemie: Cień Mordoru okazało się jedną z ciekawszych i lepiej wykonanych gier tej jesieni. Studio Monolith Productions przygotowało naprawdę solidną produkcję, która łączy sprawdzone rozwiązania z nowymi elementami. I choć tytuł ten wystarcza spokojnie na kilkadziesiąt godzin, twórcy postanowili jeszcze ten czas nieco wydłużyć. Więcej eksterminacji Orków? Cóż, czemu nie.

Studio Monolith zapowiedziało serię dodatków fabularnych do gry Śródziemie: Cień Mordoru, które będą dostępne zarówno w ramach przepustki sezonowej, jak i oddzielnie. Dziś poznaliśmy szczegóły na temat pierwszego z nich. Został on zatytułowany Król Polowania i będzie kontynuacją historii Torvina – krasnoluda- łowcy, który walczy u boku Taliona.

Na terenach Śródziemia pojawią się nowe bestie oraz nowi przeciwnicy – między innymi plujący kwasem Wretched Graug (widoczny na grafice otwierającej tego newsa). Jedną z najważniejszych zmian będzie wprowadzenie orkowych kapitanów mogących przejmować kontrolę na potworami. Walki mają być dzięki temu wszystkiemu bardziej zróżnicowane i emocjonujące. Jeśli dobrze się spiszemy, mamy szansę na odpowiednio dopasowane nagrody. Stuprocentowe przejście Króla Polowań zająć ma co najmniej kilka godzin.

Nowe misje, nowe wyzwania, nowe tryby zabawy oraz nowe runy – tego wszystkie nie zabraknie w nowych dodatkach do gry Śródziemie: Cień Mordoru. Czego jeszcze możemy się spodziewać? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie w poniższym materiale wideo:

Przypomnijmy, że gra Śródziemie: Cień Mordoru dostępna jest w wersji na komputery osobiste oraz konsole PS4Xbox One. 21 listopada tytuł ten ukaże się także na PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: IGN, GameSpot, Cenega

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  1
  Robi się ciekawie.
  • avatar
   Next_Gen_1987
   1
   Ciekawie to już jest, a teraz będzie tylko lepiej, nie żałuje ani grosza z tego, że wydałem 140zł wraz z ''Season Pass'' na tą grę xD
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    kilkadziesiąt godzin, ja bym ją przeszedł w 20 gdybym nie nafeedował jednego z bosów
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Trochę bieda, kiedyś jak się kupowało grę to się można było najwyżej spodziewać dodatku za rok czy dwa. Teraz miesiąc po premierze już wypuszczają dodatkowe misje i chcąc mieć kompletny produkt musisz wydać 2x więcej. Jakby w kinie miesiąc po premierze wypuścili edycję reżyserską 15 minut dłuższą to by ich zmieszali z błotem. Wiecie jak to się nazywa? SKANDAL
     • avatar
      Konto usunięte
      -2
      Grałem w to 42h i chyba dawno już nikt nie schrzanił tak gry, mogła być świetna, a po prostu grać w nią 5 minut to jak grać te 42 godziny, żałosna produkcja możliwość rozbudowy postaci w żaden sposób niezadowla, totalna porażka, myślałem, że coś więcej pokażą poza samą grafiką, a nie, że przy tej produkcji Mario wydaję się bardziej skomplikowane. Najbardziej na nerwy mi działały filmiki które się pojawiają gdy jakiś dowódca wrogiej armii nas zauważa, a czasem się zdarzało, że takich czterech się pojawiało jeden po drugim... Mało frajdy z gry i całość przechodzona na kilku kombinacjach klawiszowych, mówcie co chcecie ale schrzanili tą grę.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Gram sobie dzisiaj i wywala mi bluescreen... już drugi przy tej grze... Dobra odpalam i co? Nie ma save,a... 15h grania w pizdu...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Jak się za coś płaci to się gra...
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         te dodatki w żaden sposób nie zrobią z tej gry dobrej, bo po prostu od początku była ona złe tworzona, a przechodzić misje, które niczego nowego nie wnoszą lub są identyczne jak poprzednie jest bez sensu, klimat fajny, ale jak mówię możliwość rozbudowy postaci czy 3 bronie na cala grę to jakaś żałosna pomyłka.
         • avatar
          SzybkiSasza
          0
          Platynka nabita, teraz można przetestować dodatek :)