Gry komputerowe

Dziś też znajdziesz darmową grę na Epic Games Store. Tym razem to survival

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Stranded Deep został kolejną grą, którą bez jakichkolwiek opłat można przypisać do swojego konta w sklepie Epic Games Store.

Stranded Deep za darmo na Epic Games Store

Trwająca na Epic Games Store świąteczna wyprzedaż przyniosła nie tylko rabaty na wybrane tytuły, ale też akcję, w ramach której można zgarniać darmowe gry. Łącznie będzie ich tu aż 15, a dziś na listę trafia wspomniany Stranded Deep od Beam Team Games.

To przedstawiciel gatunku survival, głównym celem gracza jest pomoc bohaterowi w przeżyciu. Akcja rozgrywa się na bezludnej wyspie na Oceanie Spokojnym, przede wszystkim trzeba zatem zorganizować wodę i jedzenie, w czym pomoże wcześniejsze przygotowanie prostych narzędzi. Nie ma tu walki jako takiej z przeciwnikami, aczkolwiek niekiedy pojawia się konieczność starcia z groźnym zwierzęciem.

Jeszcze 3 darmowe gry od Epic Games Store

Zainteresowani? Warto nadmienić, że mowa o grze znajdującej się nadal w fazie wczesnego dostępu. Można przypisać ją do swojego konta za darmo do jutra do godziny 17:00. Cała akcja powoli dobiega końca, czekają nas jeszcze trzy darmowe gry oferowane w jej ramach. Będą to Solitairica, Torchlight II oraz  Jurassic World Evolution.

Stranded Deep dołącza z kolei do oferowanych wcześniej Night in the Woods, My Time At Portia, Darkest Dungeon, Inside, Tropico 5, Metro: 2033 Redux, Alien: Isolation, Defense Grid: The Awakening, The Long Dark, Oddworld: New 'n' Tasty i Cities: Skylines.

Źródło: epicgames

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  qanouch-151
  -1
  Zacznij teraz zarabiać co miesiąc 14886 USD lub więcej, pracując online. W zeszłym miesiącu zarobiłem i otrzymałem 15480 $ z tej pracy, dając to tylko 2 godziny dziennie. Każda osoba może teraz znaleźć tę pracę i zacząć zarabiać online, postępując zgodnie ze szczegółami tutaj ........

  workreviews10.com
 • avatar
  4tob.tobe
  -2
  Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę 0nline w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię

  www.workreviews10.com
 • avatar
  youkai20
  0
  Czy jest to gra podobna do Raft, albo Subnautica? Jeśli tak, to super.
 • avatar
  pawluto
  0
  Zacna gra - chętnie ściągnę zadarmola.
 • avatar
  ralwaysalon
  0
  Zostań w domu Mama z Nowego Jorku podzieliła się sekretem, w jaki sposób była w stanie zarabiać 2500 $ tygodniowo z pracy online zaledwie 3 tygodnie po utracie starej pracy ... Dowiedz się, jak TUTAJ workreviews10.com
 • avatar
  ciomasta
  0
  Szkoda ze gra nie posiada Multi online , az se prosi do takich gier Survival .
 • avatar
  kyenphoenix
  0
  Polecam. To bardzo fajny survival na bezludnej wysepce.