Oprogramowanie

Studenci mają problemy z Windows 7

przeczytasz w 1 min.

Niektóre uaktualnienia dla studentów nie działają tak, jak powinny.

Dla polskich studentów - przynajmniej na razie - Microsoft nie przewidział atrakcyjnych zniżek. Są one dostępne dla Amerykanów i studenci mogą kupić najnowszy system za 29,99 dolarów.

Niestety, część użytkowników zgłasza problemy po zakupie uaktualnienia. Kiedy je rozpakują i próbują zainstalować na swoich 32-bitowych maszynach, napotykają na kłopoty.

Jak dotąd okazuje się, że do instalacji uaktualnienia trzeba mieć szczęście - zdarza się, że instalacja zakończy się sukcesem lub całkowitym niepowodzeniem. Bez wątpienia dużo zależy od konfiguracji poszczególnych pecetów.

Serwis Engadget otrzymał informację, że Microsoft udziela refundacji dla tych, którzy mają problemy z poprawnym działaniem najnowszego systemu. To z kolei może wiązać się z irytacją studentów, bo Microsoft nie był przygotowany na taką ewentualność i może się okazać, że na zwrot 30 dol. czy inną wersję OS-u będą musieli nieco poczekać.

Źródło:Tom's Hardware.com, Engadget.com

Więcej informacji o Windows 7

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Co? Uaktualnienia?
  Nie wiem ja instalowałem czystą wersję.
  Jedyny problem jaki miałem to to, że nie można angielskiej wersji uaktualnić do polskiej (mowa o professional). Musiałem instalować od nowa polską.
  A na koniec to w MSDNAA W7 jest za free...
  • avatar
   Nergal
   0
   dokładnie, chyba ze chodzi o takich studentów którzy nie mają dostępu do MSDNAA
   Nie miałem żadnych problemów, a po co komu aktualka?? lepiej czysty system zainstalować.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    witam.....jestem zainteresowany właśnie tym winem dla studentów z MSDN AA...ale nie wiem co i jak zrobić...żeby se to załatwić, pomógłby ktoś?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     gdybym nie był studentem technicznego kierunku to bym się tutaj nie odzywał-.-.........(student automatyki i robotyki)widziałem, że na liście wydziałów z dostępem do tego mój jest...także proszę o pomoc
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      wybacz panie "No life without PC".....sory, że się w ogóle odezwałem i przeszkodziłem Ci w ssaniu matce cycka...widać, że sami tutaj tacy są bo zero normalnego odzewu...narazie mistrze wszechświata
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Nie będę się rozpisywał po prostu podam link,
       dla wszystkich lamerów nie potrafiących używać wyszukiwarek!

       http://windows7.pl/aktualnosci/instalacja-polskiego-pakietu-jezykowego-do-windows-7-professional-rtm-z-msdn-aa.html
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ja kopiłem wersje dla studentów w UK. Mialem mały problem ze ściągnięciem na kompie mojego brata (w tym momencie mój już miał zainstalowanego WIN7) Następnego dnia dostałem maila od MS z przeprosinami i powiadomieniem ,ze dostane kasę na konto, a system jest mój.