• benchmark.pl
 • Gry
 • Aż 3 gry za darmo w kolejnym dniu promocji Epic Games Store
Gry

Aż 3 gry za darmo w kolejnym dniu promocji Epic Games Store

przeczytasz w 1 min.

Trzeba przyznać, że ósmy dzień świątecznego rozdawnictwa w sklepie Epic Games Store prezentuje się bardzo okazale. Gracze mają okazję poznać klasykę RPG.

Fallout Classic Collection za darmo na Epic Games Store

Dotychczas w ramach tegorocznego świątecznego rozdawnictwa posiadacze kont w sklepie Epic Games Store mogli poszerzyć bibliotekę o Bloons TD 6, Horizon Chase Turbo, Costume Quest 2, Sable, Them's Fightin' Herds, Wolfenstein: The New OrderLEGO Builder's Journey. Zasada zakładająca jedną grę na dzień właśnie przestała obowiązywać.

Tym razem do pobrania jest Fallout Classic Collection, a więc pakiet składający się z aż trzech gier - Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Zainteresowani mogą odbierać ten prezent do jutra do godziny 17:00 naszego czasu.

Absolutna klasyka RPG i strategia

Jak widać, tym razem mamy do czynienia ze starszymi propozycjami. To nie zawsze wada i chyba tak jest teraz, bo przecież zaserwowano graczom absolutną klasykę gatunku, wedle wielu opinii Fallout oraz Fallout 2 to jedne z najlepszych gier RPG w historii. Nawet biorąc pod uwagę niezbyt imponującą oprawę wizualną, pod paroma innymi względami wciąż są to propozycje naprawdę świetne. Jeśli ktoś ich w kolekcji nie ma, jak najbardziej warto to nadrobić.

Trzecia w kolejności odsłona serii to Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, aczkolwiek w tym przypadku nie mówimy już o klasycznym RPG, ale o strategii ukazującej postapokaliptyczny świat z nieco innej perspektywy. W centrum uwagi znalazło się tytułowe Bractwo Stali.

Źródło: epicgames

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hasta-la-vista-baby
  4
  Szczerze... Kilka lat temu sikałem po majtach za Fallout a na dzień dzisiejszy takie wykopaliska mnie nie bawią...
  • avatar
   topiq
   2
   Nie wiem czy nie mam tego na Steam, a może kiedyś już to rozdawali na Epic? Dla fanów tego uniwersum może i fajna gratka, z tym że oni już to dawno pewnie ograli z setki razy. A nie wiem czy obecna młodzież rzuci się na tak stare pozycje. Coś czuję, że w tym roku nic darmowego do konta. Cóż, nie mam czasu nawet ograć tego co już dodałem przez te kilka lat rozdawania gier na Epicu.
   • avatar
    deseczka
    1
    Z tych trzech grałem tylko w Tactics, trzeba sprawdzić pozostałe dwa klasyki.