• benchmark.pl
 • Gry
 • Taktyka wojny podjazdowej na nowym zwiastunie Homefront: The Revolution
Gry

Taktyka wojny podjazdowej na nowym zwiastunie Homefront: The Revolution

przeczytasz w 1 min.

W Homefront: The Revolution trzeba liczyć się z przewagą wroga. Jak mimo tego skutecznie z nim walczyć?

Homefront The Revolution

Czekacie na Homefront: The Revolution? Nowy zwiastun gry powinien was zatem zainteresować, tym bardziej, że koncentruje się na bardziej istotnych aspektach.

Jak zapewne wiecie, chociażby z naszych wcześniejszych zapowiedzi, ponownie pokazany zostanie nam konflikt pomiędzy USA i Koreą Północną. W serii Homefront jest to o tyle interesujące, iż w roli agresora i okupanta występuje to drugie państwo. Ruch oporu z Filadelfii chce wreszcie skutecznie przeciwstawić się wrogowi, aczkolwiek musi liczyć się z jego przewagą - nie tylko liczebną, ale również tą dotyczącą uzbrojenia.

„Oni mają nad nami przewagę. Gigantyczną. W broni, dronach, technologii i możliwościach wsparcia na polu walki. Ale my nie jesteśmy bez szans. Mamy swoje wypracowane sposoby, taktykę, mamy pomysłowość i rozwiązania techniczne, które dają nam szansę na nawiązanie skutecznej walki z okupantem. Za to wszystko zapłaciliśmy daniną krwi poległych. Zatem nie zmarnuj swojej szansy, świeżaku!”


Homefront: The Revolution zadebiutować ma 20 maja - na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube - Techland Wydawnictwo, game-insider

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  10
  Ahahah :D AI na najwyższym poziomie. NPC biegnie prosto na nas i strzela, jest dosłownie 2 metry od nas, rzucamy jakieś urządzenie dywersyjne i co robi NPC? Zawraca. Olewa nas. Zamiast do nas strzelać biegnie zobaczyć co to za ustrojstwo rzuciliśmy za jego plecy.
  • avatar
   MaxDamageDA
   5
   Pierwsza część miała fajny klimat, zwłaszcza sam początek. Potem było coraz gorzej, aż w końcu z grupki zwykłych bojowników o wolność ekipa stała się zbieraniną rambo herosów zdolnych do wybicia całych legionów wojsk. Do tego gra starczyła na niespełna 5 godzin, a to jednak przegięcie...

   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Koło wojny podjazdowej nie leżało.
    • avatar
     Snake73
     0
     Nie wiedziałem że Korea Północna to potęga zdolna opanować Us&A. Kraj który ma około 25 mln mieszkańców pokonuje i opanowuje kraj który ma około 320 mln mieszkańców. Scenariusze gier są coraz bardziej debilne.
     • avatar
      Mofixil
      -1
      Śmiesznie wygląda ten nowy Far Cry.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja tam wolę poczekać do recenzji. Nie oczekuję po niej cudów, ale jeśli ktoś lubi wolność wyboru i sposobu eliminacji przeciwników + dużo modyfikacji wyposażenia gra będzie spoko.