• benchmark.pl
 • Gry
 • Poznaj Tell Me Why za darmo - nową grę twórców Life is Strange
Gry

Poznaj Tell Me Why za darmo - nową grę twórców Life is Strange

przeczytasz w 1 min.

Poznaj, ale nie przejdź. Za darmo udostępniony został pierwszy z trzech odcinków Tell Me Why. Sprawdź, czy nowa gra twórców Life is Strange trafi w twój gust.

Tell Me Why może i nie dorównało poziomem genialnemu Life is Strange, ale zadanie należało do wyjątkowo trudnych. Mimo to warto dać szansę temu tytułowi, a teraz masz ku temu wyśmienitą okazję. 

Pierwszy odcinek Tell Me Why za darmo na Steamie i na Xboksach

Podobnie jak Life is Strange, gra Tell Me Why jest podzielona na odcinki. Odpowiedzialna za nią ekipa Dontnod Entertainment zdecydowała się na udostępnienie pierwszego z nich zupełnie za darmo. Nie ma ograniczeń – ani czasowych, ani żadnych innych. 

Możesz pobrać pierwszy odcinek Tell Me Why za darmo – na pecety (za pośrednictwem platformy Steam) oraz na konsole Xbox One i Xbox Series X|S (z oficjalnego sklepu Microsoftu). 

Mocna przygodówka – warto poznać ją w całości

Równocześnie w obu wymienionych sklepach do 12 marca trwa promocja, w ramach której za pakiet wszystkich trzech odcinków Tell Me Why zapłacisz o połowę mniej – w przypadku konsolowej wersji oznacza to 44,99 zł, a na Steamie zestaw kosztuje 35,99 zł. 

No dobrze, ale co to w ogóle jest to Tell Me Why? To osadzona na Alasce przygodówka twórców Life is Strange, w której poznajemy bliźnięta przypominające sobie swoje niełatwe dzieciństwo. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę zarówno nad Alyson, jak i Tylerem, a od podejmowanych przez nas decyzji, zależy ciąg dalszy historii. 

Zobacz zwiastun Tell Me Why i przekonaj się, czy to coś dla ciebie: 

Źródło: PC Invasion, Screen Rant, informacja własna

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  youkai20
  1
  Każda gra Dontnod trafia w mój gust :)
  • avatar
   KENJI512
   0
   Niby 2021... a grafika jakby z 2011...
   • avatar
    steelek
    0
    Cóż - Life is Strange to to nie jest. Chociaż miło wspominam. Brakuje tam tak dobrze dobranej ścieżki dzwiękowej. No i troche za krótkie przez co w 3 odcinkach fabuła miejscami mocno skrótowo poszła.