Klawiatury

Klawiatura mechaniczna Tesoro z wielokolorowym podświetleniem LED

przeczytasz w 1 min.

Interesująca, lecz nie najtańsza propozycja dla graczy.

Tesoro Lobera Supreme klawiatura

Na polskim rynku pojawiła się Tesoro Lobera Supreme – jedna z pierwszych na świecie klawiatur mechanicznych charakteryzujących się wielokolorowym podświetleniem klawiszy. 

Tesoro Lobera Supreme to klawiatura dla graczy wyposażona w przełączniki mechaniczne Kailh. Nabywca ma do wyboru cztery wersje: Blue (liniowy, siła aktywacji 60g), Red (liniowy, 50g), Brown (dotykowy, 60g) oraz Black (liniowy, 60g). Producent gwarantuje żywotność na poziomie 50 milionów przyciśnięć, co jest całkiem niezłym wynikiem.

Każdy klawisz został wyposażony w diodę LED, dzięki czemu użytkownik może sam dostosować ustawienia kolorów dla poszczególnych sektorów urządzenia. Warto w tym miejscu dodać, że Lobera Supreme to jedna z pierwszych mechanicznych klawiatur na świecie, które cechują się pełnym, możliwym do dopasowania podświetleniem RGB. Miłym dodatkiem jest także wbudowany hub dający dostęp do 2 portów USB oraz gniazd audio.

Funkcja N-Key Rollover pozwala na wciśnięcie wszystkich klawiszy jednocześnie i ich zarejestrowanie. To szczególnie przydatne w grach. Podobnie zresztą jak trzy dodatkowe klawisze pod spacją oraz możliwość programowania przycisków poprzez przypisywanie makr. Użytkownik ma łącznie do swojej dyspozycji 5 profili. Całości dopełniać ma ergonomia z antypoślizgowymi podkładkami i nóżkami do 3-stopniowej regulacji wysokości na czele.

Klawiatura Tesoro Lobera Supreme jest już dostępna na rynku, a jej sugerowana cena detaliczna to 549 złotych.

Źródło: Tesoro

Komentarze

32
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Myfos
  18
  Ładna ale droga.
  • avatar
   Franz
   4
   Dlaczego sprzęt dla graczy jest zawsze taki jarmarczny.
   Muszę chyba przestać grać, bo wg producentów akcesoriów dla graczy jestem, jak każdy gracz, pozbawionym gustu, prymitywnym wieśniakiem (przepraszam mieszkańców wsi - nie małem zamiaru ich obrażać).
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    choinka
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Ja mam klawiaturę za 19.90 zł od paru lat i w grach się super sprawdza! Te wszystkie klawiatury za więcej niż 100 zł, są tylko próbą wyłudzenia pieniędzy od graczy, którzy myślą że będą lepsi w grach od innych. A prawda jest taka, że najtańsze są równie dobre co drogie!
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Ktoś na pierwszej focie ładnie pojechał z kolorem chyba w Paincie :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jest mi ktoś w stanie doradzić pomiędzy kupnem tej klawiatury a Cm Storm Trigger-Z ?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Myślę że przesadzacie. Co z tego że ma podświetlenie. Jak się nie podoba to zawsze można sobie wyłączyć. Ja tam lubię mieć podświetlone klawisze jak siedze wieczorem (nawet przy świetle) bo po prostu lepiej widzę. Sam używam MS sidewimder x6 ze względu na możliwość przepięcia części numerycznej na drugą stronę.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         W porównaniu z takim Madcatzem to i tak wygląda konserwatywnie.
         • avatar
          Samurai93
          0
          Dla mnie wzorem designu wśród klawiatur mechanicznych jest Corsair K70. Zrobiona jest w dużej części ze szczotkowanego aluminium, bez zbędnych udziwnień. Ładne płaszczyzny i ostre kąty.
          Osobiście korzystam z Logitecha K750, ze względu na baterię słoneczną, ale od strony wizualnej jest świetna (nie licząc zastosowania błyszczącego plastiku który po tygodniu wygląda jak szczotkowany...)
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Przydałaby się Microsoft Comfort Curve z mechanicznymi klawiszami i ich podświetleniem, to chętnie bym kupił. Oczywiście podświetlenie po to, żeby było je widać po ciemku a nie wyświetlać znaki na suficie..
           • avatar
            Logox
            0
            No wygląda świetnie. To podświetlenie jest niesamowite! Tylko ta cena...
            • avatar
             PL_SBX
             0
             Ładna klawiaturka. Chociaż mogli by darować sobie nabijanie ceny za dodanie do nazwy słowa "Gaming".
             • avatar
              Konto usunięte
              0
              Zapraszam do udziału w konkursie - do zgarnięcia klawiatura Lobera Supreme Blue Switch wraz z myszką Shrike Black. Szczegóły: http://goo.gl/ityyGY