Gry

12-minutowa wycieczka po świecie The Crew 2

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Zaprezentowany materiał wideo skupia się na ukazaniu otwartego świata oraz pojazdów, jakie otrzymamy tutaj do wyboru. W The Crew 2 pojawią się nie tylko samochody i motocykle.

Sympatycy gier wyścigowych powinni mieć z tyłu głowy zbliżającą się powoli premierę The Crew 2. Producent i wydawca ostatnimi czasy nie prezentują nam nowych materiałów, ale teraz zostali wyręczeni.

Dość obszernym materiałem pochwaliła się redakcja IGN, która ma okazję do bliższego zapoznawania się z omawianą produkcją. Wideo trwa około 12 minut i skupia się na ukazaniu otwartego świata, z jakim będziemy mieli tutaj do czynienia.

Jednocześnie otrzymujemy mały pokaz szerokiego zaplecza pojazdów, z których można będzie korzystać. Przypomnijmy, że pojawią się nie tylko samochody i motocykle, ale również samoloty i łodzie. Przełączanie się pomiędzy nimi będzie możliwe w dowolnym momencie. I właśnie ta kwestia budzi pewne kontrowersje, niektórym bardzo się podoba, inni widzą tu element do krytyki. Wypada pamiętać, że zabawa w The Crew 2 ma oferować zręcznościowy model jazdy/lotu. Dajcie znać, jakie są Wasze odczucia.


Pierwotnie zakładano, iż The Crew 2 zadebiutuje w marcu. Premierę jednak przełożono, obecnie mówi się o dacie 29 czerwca. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One

Źródło: IGN

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  grzech717
  Ta gra to wielkie Gó....!
  4
 • avatar
  sk3jcior
  Nudna będzie ta gra coś czuję :/
 • avatar
  Dragonik
  Katastrofa jak każda inna tyle że z głową Państwa, żadnej polityki nie miałem na myśli, bo mnie też już denerwuje wszędzie gdzie nie spojrzeć to polityka.
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  Brałem udział w testach zamkniętej alphy i muszę stwierdzić, że gra jest rewelacyjna. Model jazdy o niebo lepszy od poprzedniej części a latanie to coś wspaniałego. Przęłączanie między pojazdami to najlepsze co mogli dodać.
  -4
 • avatar
  Dragonik
  Ciekawe czy będzie wyzwanie aby skosić jak najwięcej brzóz bez uszkodzenia samolotu :D
  -5
 • avatar
  Dragonik
  A co do wypadku ma polityka? To że PiS zrobił z tego szopkę i działania polityczne to już trzeba być sztywnym bo kogoś urażę? Trochę dystansu. Jak tworzone są memy o Magiku, Chadzie i Hawkingu to jest ok?
  -9
 • avatar
  arturoski
  Uderzył w lampę, po czym dostał +10 NEAR MISS...
 • avatar
  jarrino
  Jako zabawa dla dwunastolatka,być może fajna...
 • avatar
  Skaza

  Przyznaję, dość nietypowy pomysł.

  Ale ileż można grać w tego samego Need for Speed...

  Jestem ciekaw, co z tego wyjdzie.

 • avatar
  sabaru
  To jest wersja z konsol? Te wcześniejsze gameplaye które pokazywali to o wiele ładniej wyglądały.