• benchmark.pl
 • Gry
 • Dziś premiera gry The Crew 2 - jest lepiej niż poprzednio, ale…
Gry

Dziś premiera gry The Crew 2 - jest lepiej niż poprzednio, ale…

przeczytasz w 1 min.

...ciągle czegoś brakuje. Mamy duży świat, wiele maszyn i kilka ciekawych pomysłów, ale to wszystko nie sprawia, że chce się wpatrywać w ekran godzinami. Tak wynika z pierwszych recenzji gry The Crew 2.

Kilka dni temu Ubisoft opublikował premierowy zwiastun The Crew 2, a dzisiaj w końcu gra oficjalnie ląduje na półkach sklepowych – tych prawdziwych, jak i wirtualnych.

The Crew 2 - dziś premiera gry 

Po niezłym The Crew i poważnie rozszerzającym go dodatku Wild Run, Ubisoft przygotował zupełnie nowe wyścigi, które jednak są zgodne z pierwotną koncepcją. Mamy więc w pełni otwarty świat, luźne podejście do realizmu oraz rozmaite maszyny do dyspozycji – tym razem są to nie tylko samochody i motocykle, ale też samoloty i łodzie.

The Crew 2 moto

Każda recenzja The Crew 2 jest podobna

Czy (dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One) gra The Crew 2 daje radę? Z pierwszych recenzji wynika, że i tak, i nie. Średnia na poziomie 7/10 pokazuje, że jest lepiej niż w przypadku części pierwszej, ale wciąż daleko jest temu tytułowi do doskonałości. 

The Crew 2 auto

Krytycy doceniają ambicje twórców z Ivory Tower, ale zwracają tez uwagę na to, że choć ogromny świat można przemierzać za sterami rozmaitych maszyn, to ostatecznie niewiele jest tutaj do roboty. Jest proste założenie i dużo swobody, a do tego można liczyć na przyjemną rozgrywkę, ale wciąż brakuje „tego czegoś”, co przyciągałoby do ekranu na dłużej.

The Crew 2 las

Sympatyczny średniak, któremu można dać szansę

Z recenzji wynika, że The Crew 2 zdecydowanie nie jest złą grą, ale nie jest też produkcją, którą można by się zachwycać. To mocny, sympatyczny średniak. Tymczasem przypomnijmy sobie jeden z wcześniejszych zwiastunów:

Źródło: Metacritic, Ubisoft

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  taki_jeden
  3
  "Z recenzji wynika, że The Crew 2 zdecydowanie nie jest złą grą, ale nie jest też produkcją, którą można by się zachwycać. To mocny, sympatyczny średniak."

  Czemu w Waszym mniemaniu nie ma nic pomiędzy zachwytem a średniactwem? To już nie ma po prostu dobrych i bardzo dobrych gier? Tylko wybitne i średnie?

  5/10 to średniak a nie 7/10. Po tych wszystkich ocenach mam wrażenie, że wszystkie gry poniżej 9/10 to średniaki. Żenujące dziennikarstwo i recenzowanie.
  • avatar
   Anonim20
   2
   Po co komu The Crew 2 czyt. The Ksero 2 jak jest Forza Horizon 3? Która działa, wygląda lepiej i pod każdym innym względem jest lepszą grą od tego szrota od UbiKlapy.
   • avatar
    majki_majk
    1
    Shacknews 5/10, PC Gamer dało 55/100 na Stem też słabo to wygląda. Grałem w betę i mogę powiedzieć że ocena 7/10 jest zbyt zawyżona, bardziej bym oscylował między 5 a 5,5/10. Ogólnie to szybko nudzi, brak kompletnie fizyki, odczuwalne podczas jazdy a co za tym idzie nie ma "fun" z prowadzenia aut. etc. The Crew 2 jest bardziej chyba dla fanatyków Ubi... bym zapomniał, konsole mają podobno tylko max. 30fps. Lepiej poczekać jak będzie w jakiejś mega dobrej promocji bo na tą chwilę odradzam.
    • avatar
     raffal81
     0
     Ta gra jest cienka jak du... węża, tyle w temacie. Nawet brak przyjemności z prowadzenia pojazdu, co jest kluczowe, po prostu nie cieszy sama jazda. Dlatego po godzinnej becie od razu zrezygnowałem z tej gry, może jakby była za 50zł to bym kupił.