Gry PlayStation 4

The Last of Us w wersji PS4 już za kilka miesięcy?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
51 komentarzy Dyskutuj z nami

Sercan Sulun, wiceprezes tureckiego oddziału Sony, w ostatnim wywiadzie zdradził ciekawe informacje.

The Last of Us gra PS4

O tym, że The Last of Us uznane zostało w zgodnej opinii całej branży gier za jedną z najlepszych gier minionego roku już wiemy. Nic dziwnego zatem, że cały czas pojawiają się pytania o to, czy zobaczymy kontynuację lub chociaż znaną już grę w wersji na inne platformy. Wygląda na to, że szanse na ten drugi scenariusz są coraz większe.

Jeszcze pod koniec zeszłego roku Naughty Dog zasugerowało nam, że można liczyć na pojawienie się The Last of Us na PlayStation 4, chociaż sugerowano jednocześnie, że jest to raczej melodia przyszłości. Najnowsze doniesienia wskazują, że być może nie będzie trzeba czekać na to szczególnie długo.

Sercan Sulun, wiceprezes tureckiego oddziału Sony, w ostatnim wywiadzie zdradził, iż kontynuacja The Last of Us nie jest obecnie tworzona, ale trwają prace nad przygotowaniem gry pod kątem PlayStation 4 właśnie.

"Mogę powiedzieć, że pierwsza gra będzie dostępna na PS4 latem tego roku w wydaniu klasycznym i cyfrowym z poprawioną oprawą graficzną."

Sony nie zajęło w tej sprawie oficjalnego stanowiska, ale wydaje się, że jest to tylko kwestia czasu. Duża liczba doniesień zazwyczaj znajduje potem potwierdzenie i pozostaje mieć nadzieję, że teraz będzie podobnie. Dobrych gier nigdy przecież za wiele.

Źródło: vg247

Komentarze

51
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Łukasz9365
  Co tu dużo mówić.. zajebiście! :D
  12
 • avatar
  Kenjiro
  W zasadzie prawdziwy powód by kupić PS4, bo to co jest obecnie...
 • avatar
  kapral.hicks
  Realistycznie mówiąc, to zrobienie dobrej gry na sprzęt pokroju ps4 musi trwać pewnie z 2 lata, a chyba nie każdy developer miał dostęp do devkitów ps4 na czas (tak jak goście od killzona). Także ja gdybym kupił ps4 w premierę to nie liczyłbym na szybki zalew dobrych gie. Natomiast taki dodatek, jak np. jakiś hicior z poprzedniej generacji podbity do 60fps, 1080p i MSAA, to byłoby zawsze coś (przecież pojawianie się takich reedycji i tak nie wpłynie na tempo pojawiania się nowszych gier AAA). Przykładowo na ps3 wyszły god of wary z ps2 w 720p i w te gry przy tej rozdzielczości grało mi się, jak gdybym widział je pierwszy raz, także już sama rozdzielczość potrafi dużo poprawić
 • avatar
  Konto usunięte
  Fantastycznie! Marzyłbym o zniżce dla posiadaczy wersji na PS3, cóż marzyć można :).
 • avatar
  raznow
  Gdzieś na rosyjskim forum wyczytałem że jakaś grupa podjeła się próby przeniesienia systemu z PS4 na PC jeśli dobrze pójdzie choć na pewno to dopiero jakieś spekulacje to jak wydadzą tę gry z PS3 na PS4 to niedługo nawet posiadacze super komputerów będą mogli sobie to odpalić, mam nadzieje że im się to uda. Poszperajcie trochę w googlach na ten temat a napewno natraficie na takie wpisy choć mogą to być plotki ale zobaczymy.
 • avatar
  Konto usunięte
  Z jednej strony fajnie, z drugiej fakt, że myśli wydawców oscylują głównie wokół tego co tu z poprzedniej generacji przenieść na nową dobija nieco. Ciekawe też jaka cena będzie, jak za nowy produkt? ; - )
 • avatar
  rs777
  a ja czekam na gta5 na ps4. Tak wiem, ale to moja pierwsza konsola.
 • avatar
  kapral.hicks
  Emu starej PS2 nawet dziś jeszcze dobrze nie działa na PC, dlatego nawet nie pomyślałem o takiej możliwości w przypadku ps4 :D. Ale zaraz zaraz, przecież faktycznie architektura ps4 jest bardzo zbliżona do PC i teoretycznie chyba coś takiego powinno być możliwe ? No to dopiero byłyby jaja, wtedy argumenty konsolowców o kupnie ps4 dla killzona byłby już zabawne :D
 • avatar
  przemek2503pl
  Napewno sony pozwoli na taki numer :D baju , baju :D
 • avatar
  przemek2503pl

  Czekamy :D
  -4
 • avatar
  gicior12345
  Proste,że będzie wersja ps4 .Przecież to dodatkowy hajs nie?
 • avatar
  robercikj
  Gierka jest naprawdę super polecam wszystkim