• benchmark.pl
 • Gry
 • The Surge - co już wiemy o kolejnej grze twórców Lords of the Fallen?
Gry

The Surge - co już wiemy o kolejnej grze twórców Lords of the Fallen?

przeczytasz w 1 min.

Pora przyjrzeć się nieco dokładniej temu, co szykuje dla nas ekipa Deck13.

The Surge

Lords of The Fallen to tytuł, który spotkał się ze stosunkowo mieszanymi opiniami. Przewagę zdawały się mieć jednak te pozytywne, a zatem kolejna produkcja Deck13 zainteresować może sporą liczbę graczy. Co na ten moment o niej wiemy?

Chociaż The Surge zapowiedziano już kilka miesięcy temu to twórcy nie ujawnili do tej pory szczególnie wielu informacji. Ostatnio jednak nieco się to zmieniło, a zatem warto zebrać wszystko w jednym miejscu i otrzymać pełniejszy obraz tego, z czym będziemy mieli tutaj do czynienia.

Ponownie spodziewać należy się tytułu z gatunku RPG. Fabuła przenosić ma graczy w przyszłość, gdzie sztuczna inteligencja zaczęła spychać ludzi na margines i zmusiła ich do walki o przeżycie.

O klimatach science-fiction przypominać będą również gadżety, jakie oddane zostaną do dyspozycji bohatera, w tym egzoszkielet. Można będzie go dość znacznie modyfikować, zyskując tym samym większe możliwości - na przykład szybsze poruszanie się czy wytrzymałość.

The Surge screen

Udoskonalać można będzie również same bronie, które mogą mieć duże znaczenie. Gra cechować ma się bowiem wysokim poziomem trudności, do każdego z przeciwników podchodzić trzeba będzie nieco inaczej. Starcia mają być też dość brutalne.

The Surge świat

Premiera The Surge planowana jest na rok 2017. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Producent korzysta z własnego silnika graficznego.

Źródło: blog.eu.playstation

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Z tych wszystkich zapowiedzi podoba mi się obietnica wzmagającej rozgrywki. Oby była to prawda.
  • avatar
   rafal12322
   0
   Po pierwszych informacjach można odnieść wrażenie że szykuje się solidny RPG ale trzeba poczekać na więcej konkretów i oczywiście jakiś materiał prezentujący rozgrywkę ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ja się bardzo cieszę, że CI Games robi coraz lepsze gry. Wcześniej to były tak naprawdę średniaki jak na przykład: Sniper: Ghost Warrior 1 i 2. Później zebrali budżet, zebrali ekipę, połączyli siły z Deck13 i stworzyli naprawdę dobrą grę. Teraz Sniper: Ghost Warrior 3 wydaję się, że to będzie coś więcej niż tani średniak, plus The Surge. Cieszę się, że polska robi dużo dobrych tytułów, które są rozpoznawane na całym świecie.