Gry

The Technomancer z datą premiery i nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Wiemy już, kiedy można będzie zagrać w The Technomancer.

O The Technomancer pisaliśmy wam już kilka razy. W komentarzach nie trudno było doszukać się pozytywnego odzewu, w związku z czym nie wypadało przejść bez reakcji obok najnowszych, bardzo ważnych informacji dotyczących tej produkcji.

Do tej pory nie znaliśmy dokładnej daty premiery The Technomancer. Producent oraz wydawca wreszcie ją jednak ustalili. Kiedy zatem można będzie zagrać? Na szczęście dość szybko, ponieważ już 21 czerwca. Tak jak sugerowano wcześniej, gra zawita na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Ujawnienie dokładnej daty debiutu nowego dzieła studia Spiders zbiegło się z opublikowaniem nowego materiału wideo z nim związanego. Zwiastun jest dość długi, ponieważ niemal 7-minutowy. Najważniejsze jednak, że zawiera także fragmenty rozgrywki.

Przypomnijmy może jeszcze, że pod względem mechaniki mowa tutaj o grze akcji z elementami RPG. Fabuła rozgrywać ma się Marsie, gdzie główny bohater będzie miał za zadanie odnaleźć pochodzące z Ziemi artefakty. Oczywiście nie zanosi się na łatwą jego realizację, głównie z racji faktu, iż tytułowi technomancerzy nie cieszą się sympatią miejscowych władz. Dochodzą do tego jeszcze mało przyjaźni, zwierzęcy mieszkańcy Czerwonej Planety, których zresztą na omawianym materiale nie brakuje.


Źródło: sonyplaystation, nichegamer

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AntySyjon
  1
  Ale brzydka grafika :/.
  • avatar
   marcin29
   -2
   ładniejszej pewnie by CI komp nie pociagnął :D