• benchmark.pl
 • Gry
 • Turbo Soccer VR, czyli kopanie piłki w rzeczywistości wirtualnej z Kamilem Grosickim
Gry

Turbo Soccer VR, czyli kopanie piłki w rzeczywistości wirtualnej z Kamilem Grosickim

przeczytasz w 1 min.

Niewielka ekipa z Warszawy tworzy grę dla miłośników futbolu w cyfrowej odsłonie. Co powiecie na pokopanie w rzeczywistości wirtualnej? To właśnie umożliwia zapowiedziany ostatnio Turbo Soccer VR.

Producenci z całego świata szukają zastosowań, które sprawią, że dobre gogle VR będą mogły być jeszcze lepsze, czyli zapewniać mnóstwo frajdy. Na jeden z takich pomysłów wpadła niewielka ekipa Dodo4Story Games z Warszawy, która chce, byśmy w wirtualnej rzeczywistości pokopali w piłkę.

Turbo Soccer VR – tak nazywa się gra, która przeniesie nas na wirtualny stadion i pozwoli zarówno wykonywać wrzutki czy oddawać strzały, jak i te ostatnie bronić. 

Dzieło Polaków zdecydowanie nie zachwyca oprawą wizualną, ale to nie ona ma tutaj być najważniejsza, lecz czysta przyjemność z rozgrywki. Dzięki goglom HTC Vive i kompatybilnym z nimi akcesoriom nie jest wykluczone, że zabawy rzeczywiście będzie sporo.

Na razie w sieci opublikowany został pierwszy zwiastun gry Turbo Soccer VR, w którym występuje jeden z najlepszych reprezentantów Polski, Kamil Grosicki:

Turbo Soccer VR – zwiastun gry

Źródło i foto: Dodo4Story Games

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michał 06
  -3
  A oni cały czas z tym vr vr vr , tak jak 1995 z vfx1 też próbowano przepchnąć te drogie gówno, wywoływacz wymiotów ,powtórka z rozrywki, wtedy też było wielkie bum ale przycichło na 21 lat :P

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login