• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy Doom Eternal chwalą się świetnym przyjeciem gry i zapowiadają DLC
Gry

Twórcy Doom Eternal chwalą się świetnym przyjeciem gry i zapowiadają DLC

przeczytasz w 1 min.

O Doom Eternal powiedziano i napisano już wiele dobrego. Twórcy, czemu trudno się dziwić, chcą utrzymać ten stan jak najdłużej. Jednocześnie przypominają, że ich misja związana z tym tytułem nie dobiegła końca.

Doom Eternal zachwalany przez recenzentów

Już jakiś czas temu potwierdzono, iż Doom Eternal pobił rekord serii pod względem sprzedaży w trakcie premierowego weekendu. Na tym się jednak nie zatrzymał, wedle danych SuperData tylko w marcu sprzedał się w wersjach cyfrowych w nakładzie około 3 milionów egzemplarzy. Na podanie oficjalnych wyników sprzedaży przez wydawcę jeszcze czekamy. Póki co zdecydowano się zaprezentować nowy zwiastun, który ma za zadanie kusić tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup.

Mowa bowiem o zwiastunie przedstawiającym oceny, jakie Doom Eternal zgarnął w liczących się branżowych mediach. Więcej informacji dotyczących rozgrywki możecie znaleźć w naszej pełnej recenzji.

Do Doom Eternal zmierza fabularne DLC

Jeśli natomiast zaliczacie się do grona tych, którzy kupili i ukończyli Doom Eternal to mogą ucieszyć Was inne informacje. Wygląda na to, że twórcy zaczynają podgrzewać atmosferę związaną z pierwszym dużym dodatkiem do gry.

Będzie to dodatek fabularny, aczkolwiek na szczegóły musimy poczekać. Prawdopodobnie przedstawione zostaną tutaj wydarzenia rozgrywające się po tych z głównej kampanii. Póki co opublikowane zostały dwa screeny, które przybliżają wybrane lokacje.

Źródło: Bethesda Polska, @DOOM

Warto zobaczyć również:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  3
  a mnie jakos nie wciągaj juz ;) poprzednia bardziej.
  • avatar
   mutissj
   0
   Zresztą to robiła bardzo doświadczona ekipa [id Software] w tego typu strzelankach, mają nawet swój silnik który w połączeniu z API Vulkan daje mocną optymalizację tak jak w poprzednim Doomie (2016) i to jeszcze z lepszą oprawą graficzną.

   W Doom Eternal nieco zaryzykowali z tą fanatyczno-demoniczno-psychiczną rzezią z epicką mechaniką zabijania na różne sposoby i właśnie to odniosło sukces, żeby im tylko woda sodowa nie uderzyła do głowy :P.