• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy The Medium pracują już nad kolejnym dużym projektem
Gry

Twórcy The Medium pracują już nad kolejnym dużym projektem

przeczytasz w 1 min.

W ekipie Bloober Team powinny panować obecnie bardzo dobre nastroje. W takiej sytuacji praca staje się przyjemniejsza, a zanosi się na to, że nie będzie jej brakować.

Bloober Team szuka kolejnych rąk do pracy

Premiera The Medium miała miejsce nieco ponad tydzień temu, 28 stycznia. Bardzo szybko okazało się, że trafi ona na konto sukcesów polskiego producenta, ponieważ koszty produkcji zwróciły się w zaledwie 24 godziny. Na świętowanie się jednak nie zanosi, a z pewnością nie na dłuższe wakacje. Już trwają poszukiwania nowych osób do pracy w Bloober Team, a dodatkowo Artur Łączkowski potwierdził, że będą one pomagać przy nowym projekcie. Na szczegóły w tym momencie za wcześnie, padło jedynie stwierdzenie, że również w tym przypadku chodzi o duży projekt. Co ważne, nie powinno zabraknąć w nim walki.

Nie sprawdzałeś The Medium? Warto dać mu szansę

Ta ostatnia wzmianka sugeruje, że nie należy obawiać się kopii The Medium, bo tu tego elementu nie znajdziemy. Nie znaczy to jednak, że gra jest mało interesująca. Szybko odzyskane koszty produkcji to nie przypadek. Poza dobrą sprzedażą (na dokładne dane musimy poczekać) The Medium może pochwalić się też zadowalającymi ocenami - 75% (w wersji PC) u recenzentów i niewiele niższymi u graczy. Może nie są to wyniki rzucające na kolana, ale należy pamiętać, że gatunek survival horror określany jest jako ten, który budzi skrajne emocje i niektórzy w takich grach po prostu się nie odnajdują. Teoretycznie nie powinno to wpływać na oceny, ale w praktyce bywa różnie.

The Medium trafiło na PC z Windows oraz Xbox Series X i Xbox Series S. Graliście?

Źródło: Bloober Team

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szymcio30
  2
  Ciekawy klimat, ale drętwe animacje plus brak optymalizacji mnie zniechęcił. Żebym ja na rtx 3080 momentami oglądał 15 fps to jest żenada. Oprawa wizualna w żaden sposób nie tłumaczy tak absurdalnej płynności na sprzęcie z wysokiej półki
  • avatar
   franiux
   1
   Gra jest dobra, polecam. Grałem na XSX. Praca kamery w stylu retro i niedopracowane animacje, ale idzie się przyzwyczaić. Nadrabia klimatem, nowymi pomysłami i fabułą.
   • avatar
    sznib
    0
    Jeśli nowa gra będzie miała sensowny tryb walki z potworami, lepszą optymizacje i autorzy nie oleją polaków zangielszczając polskie klimaty to będzie na co czekać. w przeciwnym razie nie bardzo. "The Medium" jest spoko grą, ale tylko tyle.