Laptopy

Wymyśl wymarzone miejsce pracy i zgarnij atrakcyjne nagrody - Nvidia organizuje ciekawy konkurs

przeczytasz w 1 min.

Każdy z nas wie jak ważne jest stanowisko pracy. Jeżeli macie pomysł na wymarzone miejsce pracy i wiecie jak je kreatywnie przedstawić, możecie wziąć udział w nowym konkursie Nvidii – do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody.

Konkurs „Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio” jest organizowany przez firmę Nvidia we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej. Co ważne, akcja ma charakter otwarty, ale w szczególności jest skierowana do artystów oraz osób interesujących się projektowaniem. 

Tytułowe Nvidia Studio to platforma programowa i sprzętowa Nvidii, która oferuje technologie ułatwiające twórczą pracę – jej elementami są wydajne karty graficzne GeForce i Quadro w komputerach i laptopach, a także dedykowane sterowniki Studio. Platforma pozwala przyspieszyć tworzenie treści, a także zapewnia kompatybilność i wydajność aplikacji kreatywnych.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie kreatywnego projektu graficznego tła pulpitu (tzw. tapety) przedstawiającej wymarzone miejsce lub środowisko, w którym uczestnik chciałby pracować. 

Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio

Laureaci mogą liczyć na atrakcyjne nagrody:

 • I miejsce – 6000 zł + laptop Acer ConceptD 7 o wartości nie mniejszej niż 9999 zł
 • II miejsce – 6000 zł
 • III miejsce – 5000 zł

Oprócz tego planowane jest wręczenie 6 wyróżnień po 500 złotych jako nagrody publiczności.

Prace konkursowe (maksymalnie dwie od jednego uczestnika) można zgłaszać w terminie do 8 listopada 2020 roku. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na tej stronie.

Źródło: Nvidia

Zobacz więcej o Nvidia:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dolph
  2
  Proste... idziemy do lasu ze szkicownikiem w ręku i ołowkiem za uchem ;) Telefon zostawiamy w domu. Nic więcej nie trzeba :)
  • avatar
   perpetoom
   0
   Niefajnie, że w przypadku wygranej trzeba wysyłać papierki z kompletem danych (nr. dowodu osobistego oraz data i miejsce jego wydania, pesel, etc.) do agencji marketingowej