Gry

Ubisoft chce wspierać Skull and Bones wiele lat

przeczytasz w 1 min.

Skull and Bones może być wspierane przez nawet 10-15 lat. Producent ma co do gry dalekosiężne plany.

Jedną z nowości, jakie Ubisoft przywiózł na E3 2017 było Skull and Bones. Chociaż na temat nowej marki systematycznie pojawiają się kolejne informacje, wciąż pozostaje sporo niewiadomych. Wygląda jednak na to, że może towarzyszyć nam latami.

Tak przynajmniej wynika ze słów, jakie w ostatnim wywiadzie padły z ust Yvesa Guillemota. CEO studia Ubisoft zapewniał, iż jego ekipa ma co do Skull and Bones dalekosiężne plany. Do tego stopnia, iż padły sugestie o możliwym wspieraniu gry przez nawet 10-15 lat.

„Po Assassin's Creed IV: Black Flag nabraliśmy ochoty na to, aby zostać w świecie piratów, uczynić go większym i silniejszym. Pracujemy nad grą, co do której mamy plany długofalowego wsparcia, bazujemy przecież na silnych mechanikach - RPG i online. Chcemy zbudować mocną usługę i zapewnić przy niej długoterminowe doświadczenia. Jesteśmy pewni, że gameplay zostanie zbudowany w taki sposób, że przyciągnie ludzi na długi czas. Mamy plan.”

Oczywiście tego typu zapewnienia to nie wszystko. Najważniejsze będzie to, jak wielu graczy uda się przyciągnąć. Wstęp jest optymistyczny. Przynajmniej jeśli wierzyć producentowi, wedle którego zgłoszeń do beta testów nie brakuje.


Źródło: Ubisoft

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sebmania
  3
  Ciekawe czy będzie wsparcie ze strony zatoki piratów :D
  • avatar
   Zwis88
   2
   Jeśli tego nie spieprzą to będzie dobrze
   • avatar
    Akatzuky
    2
    "Mamy plan" Nie dziekuje Ubi chociaz lubilem wasze gry z lat 2004-2009
    • avatar
     SirMichael
     2
     My już wiemy jak to jest ze wspieraniem przez ubi.. Jak się dobrze sprzeda to powspieramy chwile, ja się sprzeda średnio to damy 2 z 5 obiecanych dlc i powiemy, że dość a jak sprzeda się kiesko to krzyżyk na drogę i tyle.

     Rainboła wspierają (ale słabo) bo ludzie kupują skórki i inne pierdoły, więc podejrzewam, że w skulls and bones też będzie od cholery mikro-transakcji tak samo jak było w honorze.
     Logika UBI, kombinować, dodawać mikrotransakcje, obiecywać, robić super reklamy.. wszystko tylko nie przyłożyć się i zrobić porządną grę.
     • avatar
      IVPANVZERVI
      1
      Po sukcesie AC Blag Flag, wzięli się za gry o piratach.
      • avatar
       mleczan
       0
       Ubisoft będzie coś wspierdał i to za darmo? Dobry żart
       • avatar
        rasiaknorris1
        0
        Filmik to piraci z karaibow zmieszani z taboo z hbo. Głupia scena w ciasnej zatoce gdzie stoją dwa okręty i walczą. Filmowość ponad logikę.