Gry komputerowe

Ubisoft rozdaje świąteczne prezenty, w tym darmowe gry

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Wprawdzie do Wigilii jeszcze ponad tydzień, ale na niektóre prezenty nie trzeba tyle czekać. Wcześniej upominki wręcza graczom chociażby Ubisoft.

Gry, DLC i inne dodatki od Ubisoft za darmo

I liczba mnoga nie jest przypadkowa. Koniec roku 2020 Ubisoft zdecydował się świętować z graczami przez kilka dni. Atrakcje dostępne są już teraz i można liczyć na nie do 18 grudnia.

Na co konkretnie? Każdego dnia udostępniany jest inny prezent. Nie ma reguły odnośnie tego, o czym mowa. Mogą być to zarówno gry (na PC), jak i DLC czy pakiety z dodatkową zawartością (na PC i konsolach) do wybranych tytułów.

Starlink: Battle for Atlas za darmo

Dziś promocja przybrała ten najbardziej interesujący wariant, bo do zgarnięcia jest gra. Padło na Starlink: Battle for Atlas, czyli coś dla sympatyków klimatów sci-fi chcących wcielić się w międzygwiezdnych pilotów.

Nie jest to szczególnie wiekowa produkcja, premiera miała miejsce w 2018 roku. Unikalną cechą gry jest łącznie rozgrywki z prawdziwymi zabawkami, co wbrew pozorom w praktyce wypada naprawdę dobrze. Skąd wiemy? Bo swojego czasu dokładnie tę grę sprawdziliśmy, po więcej informacji zapraszamy do naszej recenzji.

Źródło: @Ubisoft

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  Od Ubishit nie chcę nic, nawet za darmo.
  4
 • avatar
  xxx.514
  Zazdroszczą Epicowi, który od 18 też ma zamiar rozdać sporo ciekawych gier :D Oby tylko się nie okazało, że i tak pirata będzie trzeba ciągnąć, bo Ubi cos skopało w oryginałach.
  2
 • avatar
  romeczek
  Bardzo unikalna gra, skoro to gatunek "cience fiction". ;)
  -1
 • avatar
  Ahura
  Epic narazie najlepiej sypie darmówkami