Gry

Wygląda na to, że Far Cry 6 ma nową datę premiery

przeczytasz w 1 min.

Kiedy zadebiutuje Far Cry 6? Wprawdzie Ubisoft niczego jeszcze nie zdradził, ale wygląda na to, że właśnie został wyręczony.

Microsoft zdradził datę premiery Far Cry 6?

Wypada w tym miejscu przypomnieć, że pierwotne plany zakładały oddanie Far Cry 6 w ręce graczy w lutym przyszłego roku. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się jednak, że to nieaktualne, ponieważ premierę przesunięto na późniejszy i zarazem bliżej nieokreślony termin.

Wiele wskazuje na to, że Far Cry 6 zadebiutuje 26 maja przyszłego roku. Właśnie taka wzmianka pojawiła się w sklepie Microsoft Store. Wprawdzie trzeba jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie, ale nie jest tajemnicą, że w podobnych sytuacjach to zazwyczaj tylko kwestia czasu.

Far Cry 6

Vaas w Far Cry 6? Nic z tego

Jeśli chodzi natomiast o informacje wprost z obozu producenta to warto wspomnieć o ostatecznie rozwiązanej kwestii Vaasa, a więc szalonego przeciwnika znanego z Far Cry 3. Po zapowiedzi nowej odsłony niektórzy gracze sugerowali, że chłopiec widoczny na okładce gry to właśnie młody Vaas. Jednak nie.

Far Cry 6

Far Cry 6 zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Źródło: Microsoft Store, @FarCrygame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  izabelapienkowska
  1
  oj czekamy z mężem, bo ten już powoli się nudzi :D
  https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-4/gry-playstation-4/gra-ps4-far-cry-5?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=85410779053820c804ddc69ae4a48d9d
  • avatar
   pawluto
   -1
   Ta gra skończyła się na FC3 a potem to tylko kopiuj-wklej...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    to obstawiamy, która gra będzie miała najwięcej przekładek premiery?