Karty graficzne

UltimateFX GTX295 - potwór dla graczy od Mushkin

przeczytasz w 1 min.

Niedawno informowaliśmy was tutaj, że wkrótce na rynku pojawi się seria kart graficznych UltmateFX firmy Mushkin. Dziś została ona rozszerzona o model GeForce GTX295.

UltimateFX GTX295 będzie oparta na pojedynczej płytce PCB. Jej zegary zostaną ustawione na standardowym poziomie 576/1008/1242 MHz(rdzeń/shadery/pamięć) a ilość pamięci GDDR3 wyniesie 1792MB. Karta będzie wspierać min. technologię Quad SLI oraz zostanie wyposażona w dwa złącza DVI. Producent będzie sprzedawać ją, podobnie jak inne produkty z serii UltimateFX w eleganckim, drewnianym pudełku.

Narazie niestety nie znamy cenym nowej UltimateFX GTX295 ani też dokładnej daty jej premiery. Warto dodać, że firma Mushkin ma zamiar wprowadzić do sprzedaży modele kart z tejże serii z fabrycznym OC.

Źródło: techPowerUp

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rysioo
  0
  fajne pudełko
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   pomysł z drewnianym pudełkiem całkiem fajny ;]
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Trzeba mieć kasę na takie zabawki ; )
    • avatar
     szawel
     0
     News był jakoś miesiąc temu...
     Poza tym widać liczą na sporo jel... znaczy naiwnych kupujących ;) Niedługo monitory będą w skrzynkach robić, albo co gorsza ram czy ekstremalnie płyty DVD. ;)
     • avatar
      assistant
      0
      Ładnie się "nowy rynkowy konkurent" zaprezentował.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Czy nie lepiej byłoby zamiast 2GB pamięci dać 1 GB ale z DDR5?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        taka karta z jednym pierdzacym wiatraczkiem w trumience - to juz wole to samo w reklamowce za to z arctic cooling na pokladzie
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Co z tego, że fajne pudełko jak każda jedna karta na chwile obecną czy to galaxy czy zotac czy nawet ta o której mowa są kartami referencyjnymi produkowanymi tylko przez nvidie, różniącymi się tylko i wyłączniie naklejką na obudowie. Sam miałem okazję testować różne modele więc zastanawiam się po co na chwilę obecną przepłacać za kartę.