Gry

Zdjęcia do filmu Uncharted ruszą już w przyszłym roku

przeczytasz w 1 min.

Nathan Drake szykuje się do debiutu na wielkim ekranie, a reżyser, Seth Gordon, nie może się już doczekać pierwszego klapsa.

Uncharted Gordon
foto: Getty Images/Naughty Dog

88, 96 i 92 proc. – to średnie ocen trzech wydanych do tej pory odsłon serii Uncharted. Rezultaty te najlepiej pokazują, że przygody Nathana Drake’a mają wielu wielbicieli, którzy tylko wyczekują kolejnej szansy na spotkanie się z nim. Całkiem niedawno studio Naughty Dog potwierdziło, że pracuje nad czwartą częścią, która otrzyma podtytuł A Thief’s End. Tymczasem okazuje się, że już wkrótce seria Uncharted nie będzie ograniczona do samych gier. Seth Gordon zapowiedział, że chce już w przyszłym roku rozpocząć nagrywanie filmowej adaptacji dzieła Naughty Dog.

Pierwszy raz o filmie Uncharted mogliśmy usłyszeć już w 2008 roku. Reżyserami mieli być David O. Russel oraz Neil Burger, którzy jednak zakończyli współpracę jeszcze przed pierwszym klapsem. Teraz zadanie wyreżyserowania przygód Nathana Drake’a zostało powierzone Sethowi Gordonowi. Amerykanin przyznał, że nie może już doczekać się prac nad tą produkcją. Pomimo dość napiętego harmonogramu, Gordon chce rozpocząć kręcenie zdjęć już w przyszłym roku. – „Scenariusz jest już na ukończeniu” – przyznał, chcąc potwierdzić, że plany są jak najbardziej do zrealizowania.

Najbliższe miesiące upłyną zatem na przygotowaniach. Nie zapominajmy też, że trzeba skompletować obsadę. Wcześniej – jeszcze gdy reżyserem miał być Russel – mówiło się, że w roli Nathana zobaczymy Marka Wahlberga. Najprawdopodobniej jednak tak nie będzie. Mimo to Gordon nie ukrywa – „Chcę, żeby to był świetny aktor. To po pierwsze. Dobrze, gdyby miał też podobną szczękę”. Jeśli natomiast chodzi o samą fabułę, reżyser zapewnił, że nie będzie to dokładne przeniesienie historii znanej z gry – „będzie dużo materiału, którego w grze nie było”.

Źródło: Zap2it

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  3
  Nie grałem w żadną część ale chętnie obejrzę.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Come on! Przecież Drake to wykapany Gerard Butler!
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Adaptacje filmowe gier to zazwyczaj porażki. Oby w tym przypadku było inaczej bo gra jest jedną z najlepszych w jakie grałem a zwłaszcza część druga
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     nie za tlusty ten aktor ?
     • avatar
      Gregor-34
      0
      UWAGA tvp1,tvn manipuluje informacje
      • avatar
       DDR2424
       0
       "konsolowcy" (zwrot użyty w celu zaakcentowania, iż chodzi mi tu nie o graczy konsolowych, ale o zaślepionych konsolowych maniaków) i tak powiedzą, że na ich PS4 jest ładniejsza grafika :P