Gry

W co gramy w ten weekend #9 - wideo

przeczytasz w 1 min.

W co będzie grała redakcja w ten słoneczny weekend? To znaczy może słoneczny, a może nie. Pogoda ciągle zaskakuje synoptyków.

Maciej będzie grał w... Tekken 7 i Rime. Znowu funduje sobie dziwne połączenia, ale może w tym szaleństwie jest jakaś metoda. Z pewnościa dobrze ukryta przed wzrokiem niepowołanych.

Mariusz będzie grał w... GTA: Vice City (wersja mobilna). Grafika może już nie ta, ale grając na smartfonie w grę która zarzynała ówczesne komputery, nie sposób narzekać. Może robi też powtórkę Miami Vice?

Marcin będzie grał w... Gwinta: Wiedźmińska Grę Karcianą (otwarta beta). Ponoć gdy zobaczył zmiany w talii Królestw Północy to sroga go trafiła cholera i padł rażony apopleksją, ale po chwili wstał ponownie do karcianego stołu.

Tomasz będzie grał w... Zombie Gunship Survival. Cóż, chyba najwyższa pora trochę się odmóżdżyć. Strzelanie do zombiaków to z pewnościa mało intelektualne zajęcie, ale na pewno daje sporo frajdy.

Patryk będzie grał w... o dżizas, co to jest? Flashowa giera w zabijanie hipsterów. Naprawdę zaczynamy się martwić o naszego nowego kolegę. Niezbyt mocno, ale jednak. Tak troszeczkę.

Dołącz z nami do zabawy i weź udział w naszym programie! Przygotuj wideo, w którym grasz w grę i oznacz ją hasztagiem #GramZBenchmark - szczegóły pod koniec filmu!

Źródło: informacja własna

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Widziałem prognozę pogody... w ten weekend pobujam się na rowerze i posiedzę nad wodą. :P
  • avatar
   pawluto
   1
   Knight Lore na...ZX Spectrum+
   • avatar
    Marucins
    1
    Regalia - Of Men and Monarchs
    • avatar
     Dragonik
     0
     Na dworze a ja mam siedzieć przed grami? Nie ma szans:)
     • avatar
      Pogromca blacharni Pro
      -1
      Ciekawe jak ten weekend zniosa zony tych panow?

      Jesli chodzi o mnie, to ja bede pykal w DriveClub na PS4 Pro, a na PC moze w Moon Project pocisne od nowa kampanie w Lunar Corporation.
      • avatar
       Marucins
       0
       .