• benchmark.pl
 • Gry
 • Przepustka Sezonowa Watch Dogs wygląda całkiem interesująco
Gry

Przepustka Sezonowa Watch Dogs wygląda całkiem interesująco

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft przygotował kilka ciekawych dodatków.

Watch Dogs gra Przepustka sezonowa

Kolejny dzień przynosi nam nowe informacje na temat Watch Dogs. Tym razem Ubisoft zaprezentował to, na co liczyć będą mogli gracze decydujący się na sięgnięcie po Przepustkę Sezonową.

Pakiety tego typu stają się coraz popularniejsze, chociaż nastawienie wielu graczy do dodatków nie jest szczególnie przyjazne. Skoro już jednak wydawać pieniądze na rozszerzenia, to warto kupić je wszystkie za jednym razem i nieco przy tym zaoszczędzić. Tym bardziej, że czasami pojawiają się jeszcze dodatkowe prezenty.

Ubisoft twierdzi, iż Przepustka Sezonowa pozwoli zaoszczędzić 25% tego, co wydalibyśmy na dodatki do Watch Dogs kupując je osobno. Poza tym osoby decydujące się na jej zakup otrzymają m.in. nowe misje, gadżety i stroje dla bohatera oraz dodatkową kampanię z nową postacią imieniem T-Bone.

Pełną zawartość Przepustki Sezonowej do Watch Dogs przedstawiono zresztą w zdecydowanie ciekawszy sposób niż samymi słowami. Producent pokusił się o przygotowanie materiału wideo, z którym Was zostawiamy.


Warto przypomnieć na koniec, iż Watch Dogs zadebiutuje 27 maja. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Latros
  21
  Nie ma to jak płacić po 3x za tą samą grę... Powoli to zaczyna być przegięciem, wydawać 70% gry i resztę wciskać pod postacią DLC za niemal drugie tyle. Gdyby nie ludzie o ograniczonym IQ którzy od paru lat kupują takie zgniłe ziemniaki to powoli by się wydawcy odwracali od takich praktyk. Niestety idioci istnieją po każdej stronie oceanu, a apetyt wydawców rośnie w miarę jedzenia.

  Poczekam na GOTY
  • avatar
   Sir R
   11
   Jeszcze jakiś czas temu liczyłem na hit. Teraz im więcej wiem o tej grze, tym mniej mnie ona interesuje. Z trailera na trailer coraz bardziej mnie odpycha od tej gry.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    No nie... skąd ten pomysł, żeby grę obcinać i dodawać wycięty kontent jako dodatek za prawie drugie tyle co sama gra. No to zostałem zniechęcony do tej gry... Szykowałem na nią kaskę ale to przegięcie.
    • avatar
     xpaxpl
     3
     Właśnie moja chęć zakupu tej gry stopniała niemal do zera :/
     • avatar
      DyndaS
      1
      Właśnie przez taki coś aż przechodzi przez myśl, czy zamiast kupować nie lepiej będzie sięgnąć po pirata...
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Przepustka Sezonowa? Kiedy ludzie się ogarną i przestaną wspierać takie coś?!
       • avatar
        Konto usunięte
        -2
        Z tej gry będzie jedna wielka kaszana
        • avatar
         Marked
         0
         W dzisiejszych czasach zarabia się na dodatkach.
         Dodatki są pewnie gotowe na długo przed premierą samej gry.