Ciekawostki

[email protected] szkoła - wirtualny świat w realnej ocenie!

przeczytasz w 0 min.

Maj i czerwiec to w każdej szkole czas wytężonej pracy. W niczym tej zasadzie nie ustępuje wirtualna rzeczywistość „webskiej” szkoły! Za chwilę - 19 czerwca br. pierwszy prawdziwy „egzamin” w „webskiej” - rozstrzygniecie I etapu konkursu [email protected] szkoła BLOG! na najlepsze blogi tematyczne i najpopularniejszy – wybrany przez webskie dzieciaki drogą głosowania - blog.

Choć zakończenie I etapu już tuż, tuż wciąż jeszcze jest szansa na przyłączenie się do „webskiej” społeczności! Zaproszenie do pisania blogów wciąż jest aktualne! Każdy ma szansę na nagrodę. Organizatorzy wciąż czekają na internetowe opowieści.

Trwa również konkurs na projekt oficjalnej koszulki III edycji „webskiej” szkoły. Zapraszamy do tworzenia, wymyślania i projektowania. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany, a na jego autora oraz kolejnych wyróżnionych czekają super nagrody! Więcej informacji na temat zasad konkursu na stronie www.webska.org.

Przypomnijmy, [email protected] szkoła to portal dla młodych internautów w wieku szkolnym.
To zaproszenie do aktywnego kreowania wirtualnej rzeczywistości – komentowania, głosowania, udziału w konkursach, prezentowania swoich osiągnięć, wymiany doświadczeń, prezentacji szkół i ich stron www.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!