Samochody elektryczne

Nie zgadniesz, co Tesla dostała w świątecznej aktualizacji

przeczytasz w 1 min.

O samochodach z logo Tesla mówi się sporo. Dla firmy to oczywiście dobrze, ale skoro zawsze może być lepiej, to zdecydowano się jeszcze podkręcić otoczkę. Tym razem wykorzystując do tego gry.

Twoja Tesla to teraz sprzęt do gier, twierdzi Musk

Nie musicie zaliczać się do grona największych fanów tych samochodów elektrycznych by kojarzyć, że to nie pierwszy raz kiedy akcentowana jest kwestia gamingu. Już na początku 2021 roku Internet obiegły informacje o tym, iż wybrane modele Tesla pozwolą pograć w Cyberpunk 2077 i Wiedźmina. Zdecydowano się pociągnąć temat. Kolejne gry były systematycznie dodawane, a w lutym Elon Musk ujawnił na Twitterze, że firma pracuje nad wprowadzeniem do swoich pojazdów platformy Steam. Udało się.

W ramach świątecznej aktualizacji omawiana funkcja zostaje oddana w ręce użytkowników nowych (tegorocznych) modeli Tesla Model S i Tesla Model X z aktywną opcją Łączność Premium. Tym samym potencjalna biblioteka rozrasta się do tysięcy gier.

„Twoja Tesla jest teraz platformą do gier”, głosi promujący wszystko, krótki materiał wideo. Jak widać, mowa o Steam w wersji beta, ale wedle zapewnień działającym bez problemów. Na pierwszy plan znów wysunięty został Cyberpunk 2077, którego Elon Musk jest sporym fanem.

Tesla Steam zwiastun

Ile mocy ma Tesla? Tej gamingowej oczywiście

Biorąc pod uwagę wcześniejsze kłopoty firmy z National Highway Traffic Safety Administration (Amerykański urząd ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego), najpewniej zabawa z grami ze Steam możliwa jest wyłącznie na postoju. Nawet przy włączonej funkcji autopilota samochodu, granie pozostanie zablokowane.

Czy na Tesli pójdzie więcej gier niż na Twoim komputerze? To zależy od tego, jak dobrze wyposażonym sprzętem dysponujesz. System informacyjno-rozrywkowy w Tesla Model S i Tesla Model X ma całkiem spore możliwości i moc około 10 TFLOPS. To mniej więcej tyle co w PlayStation 5 i nieco mniej niż w Xbox Series X.

Źródło: Tesla

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raspo
  2
  Świetna sprawa. Jak w domu nie będzie prądu to można pójść do samochodu pograć ;-)
  • avatar
   Wenezo
   1
   I znowu producenci konsol płaczą
   • avatar
    Marek1981
    -1
    Plus dla tesli za taki bonus.
    • avatar
     Kasuja Wpisy Automatem
     -1
     czy pójdzie na tym spiderman1 remastered? przy nim crysis to cienias :)
     • avatar
      MarianPtok
      -13
      Czy chciałbyś wyjsc w nowym roku z biedy i zostać bogaczem? Na pewno tak! Jak właśnie wyszedłem pare miesięcy temu z nędzy i żyje w totalnym luksusie!
      Nazywam się Marian Ptok. Przez większość życia byłem bezrobotny a jak miałem robotę to robiłem na czarno u prywaciarza na budowie za nędzne pieniądze i żyłęm od wypłaty do wypłaty która jie zawsze dostawałem.
      Zapierdalalem z taczkami pełnych cegieł az do momentu jak przeciazylem się i doznałem urazu kręgosłupa! Jako ze robiłem na czarno to od razu zostałem wyrzucony z roboty jak śmieć ktory jie jest już poczebny! Chodziłem od lekarza do lekarza i za ostatnie pieniądze kupowałem leki.
      Jednak jien miałem kasy już na mieszkanie, prąd, wodę, gaz i mnie eksmitowali i zamieszkałem na ulicy! Nie miałem żadnych perspektyw, topilwm smutki w alkoholu i miałem myśli samobójcze!
      W zimę zamieszkałem u brata Alberta i tam przez przypadek zobaczyłem w gazecie reklamę AMULETU FORTUNY. Przeczytałem ze przynosi on bogactwo, szczęście w życiu i życzliwych ludzi. Za ostatnie pieniądze kupiłem go bo był w promocji. Kiedy przyszedł do przytułku brata Alberta założyłem go i poczulem jakby otoczyła mnie magiczna aura inodnrazu poprawił mnie sie nastrój. W ciągu kilku dni bule kregoslopa minęły ale to nie wszystko, dwa tygodnie pozniej puściłem mini lotka in okazało sie ze trafiłlem piątkę! Wygrałem 100 tysięcy złotych! Od tamtego czasu regularnie wygrywałem w różne zdrapki i konkursach. Tu wpadło 5000 zł, tu 7000, tu 10000 zł itd. Po trzech miesiącach zagrałem w dużego lotka i truflelem szóstkę i wygrałem 2 miliony źl!!!!!
      To wszystko dzięki AMULETOWI FORTUNY!!!
      Prawdziwy mandżurski AMULET FORTUNY zrobiony przez słynna jasnowidz Ade Szabo w Mandżurii w CHinach w starożytnym klasztorze mnichów Szaolin!!!! zgodnie ze starożytna mandżurska tradycja!!!
      Byłem s beznadziejnej sytuacji a potem dzięki wygranym pieniądzom przeszłem rechabilitacje w jednej z najlepszych klinik w USA pod okiem najlepszych amerykańskich specjalistów!!!!
      Kupiłem wille, dwa samoxhody i znalzlaslsm piękna żonę i bedziemy mieć dzieci!!!!
      Tego wszystkiego bym nie miał gdyby nie AMULET FORTUNY!!!
      Zamów jeszcze dzisi z 70% zniżki ze strony z link która podaje!

      https://newsyoucanread24.com/article/esoteric_pl/6-miesiecy-temu-brakowalo-jej-pieniedzy-na-czynsz-int/?_url=%252Fr%252FxYJsRS0wtE-nijmo5QGLC&utm_campaign=36330&utm_content=35632&utm_medium=4&utm_source=21&sub_id=A647a45cc9286dd7aecf85e