Gry

Wiedźmin 3 nowej generacji pojawi się 14 grudnia

przeczytasz w 1 min.

CD Projekt RED ogłosiło, że równo za miesiąc - 14 grudnia Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma patch wprowadzający grę do nowej generacji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna

Redzi oznajmili, że nowa odsłona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon została w pełni zoptymalizowana i wzbogacona o szereg ulepszeń graficznych i technicznych, by wykorzystać w pełni możliwości współczesnego sprzętu do gier. Można spodziewać się ray tracingu w czasie rzeczywistym, szybszych czasów ładowania, zintegrowanego dostępu do modów tworzonych przez społeczność i wielu innych nowości. Otrzymamy też zawartość inspirowaną serialem Wiedźmin od Netflix.

Zmiany i nowości zostaną szczegółowo omówione podczas nowego odcinka REDstreams, w którym twórcy zaprezentują też fragment rozgrywki. Transmisja odbędzie się w przyszłym tygodniu na kanale studia na Twitchu.

Ze swojej strony dodam słowo: Nareszcie! Gdyż Redzi długo odwlekali premierę tej łatki

Bezpłatna aktualizacja do nowej wersji

Edycja Kompletna w wersji na nową generację trafi do sprzedaży cyfrowej w wariancie na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i komputery PC. Wydanie poza ulepszoną grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, będzie zawierało oba rozszerzenia fabularne: Serca z kamienia oraz Krew i wino. Osoby posiadające dowolne wydanie gry na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC otrzymają aktualizację na nową generację bezpłatnie. Brak jeszcze daty dla wydania pudełkowego.

Dodatkowo w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch pojawi się osobna aktualizacja w późniejszym terminie. Będzie ona zawierać liczne ulepszenia i zawartość nawiązującą do netflixowej adaptacji.

Źródła: theverge.com, cdprojekt.com 

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blejd
  8
  Nie mogę się już doczekać :)
  • avatar
   adamgr
   7
   Nareszcie :)
   • avatar
    Batyra
    2
    Bardziej czekam na Wieśka niż na dodatki do cybera… a jeśli to pacz to jest szansa ze sejwy będą działać… i będzie można zacząć nowa przygodę na 4090!! Zaraza…
    • avatar
     pawel.zul
     0
     Będą nowe wymagania w wersji na PC?
     • avatar
      piccardo
      -4
      "została w pełni zoptymalizowana i wzbogacona o szereg ulepszeń graficznych i technicznych, by wykorzystać w pełni możliwości współczesnego sprzętu do gier. " Chyba kogoś poniosło i to srogo... Ich silnik nie jest i nie był w stanie wykorzystać współczesnego sprzętu tak aby działało płynnie i wyglądało pięknie, ich kolejna gra cyberbug vel drewno która jedynie obciąża PC a efektu nie ma jest idealnym przykładem, Ray tracing jest przereklamowany i mały % graczy może w ogóle sobie na niego pozwolić gdzie UE5 ma technologie które dają efekt realizmu bez mordowania sprzętu PC i powodują opad szczęki i nie, nie mam słabego PC.
      • avatar
       KENJI512
       -7
       Hehehe, next genowa na generację, która jest przestarzała w momencie premiery :D

       Jak ja kocham to nazewnictwo, zróbcie wersję pod RTX 4090 i będziemy rozmawiać o byciu "next genowym" ;)
       • avatar
        ManiakKryptowalut
        -15
        Mam nadzieje ze Wiedźmin 4 przejdzie na model Play To Earn i będzie można zarabiać kryptowaluty grając w niego.
        Jakby ktoś nie wiedział to Play To Earn zdominuje w przyszłości cały rynek gier komputerowych ponieważ gracze nie tylko będą nabywać gry przez smart kontrakty płacąc kryptowalutami ale będą tez zarabiać kryptowaluty czyli pieniądze przyszłości.
        • avatar
         topiq
         0
         W końcu, bo czekam z dodatkami na tę wersję i zacząłem jakiś czas temu NG+.
         • avatar
          Bonaducci
          0
          Tak długo czekałem z new game+, że doczekał się masy modów i ulepszonej wersji gry. Razem z nowym monitorem i GPU będzie to niemalże nowa gra.