Smartfony

Wiemy kiedy zadebiutują (i jak wyglądają) nowe iPhone'y oraz Apple Watch Series 4

przeczytasz w 1 min.

Już 12 września odbędzie się konferencja, na której Apple zaprezentuje sporo nowości. Wiele wskazuje na to, że producent przygotowuje 3 nowe iPhone'y, w tym 2 z wyświetlaczami OLED.

Na rozpoczynających się targach IFA 2018 nie będziemy oglądać urządzeń Apple. Swoim zwyczajem producent zaprezentuje nowości na zorganizowanej przez siebie konferencji. Okazuje się, że nie będziemy na nią długo czekać.

Impreza zaplanowana została na 12 września, odbędzie się w Apple Park o godzinie 10:00 czasu miejscowego. Producent rozpoczął wysyłkę zaproszeń, w związku z czym datę traktować należy jako ostateczną. W Polsce relacje (bo z pewnością ich nie zabraknie) można będzie śledzić zatem od 19:00.

Apple konferencja

Producent nie ujawnił, jakich nowości możemy się spodziewać. Nieoficjalne informacje sugerują jednak, że będzie ich sporo.

Oczywiście najwięcej uwagi poświęcone zostanie nowym smartfonom. Pojawić mają się aż trzy. Najtańszy z nich oferować ma wyświetlacz LCD, ale nie jest jasne pod jaką nazwą zadebiutuje. Towarzyszyć powinny mu modele iPhone XS 5.8 cala oraz iPhone XS 6.5 cala i tutaj producent wykorzystać ma już wyświetlacze OLED.

Portal 9to5mac dotarł do oficjalnej (podobno) grafiki, którą producent promować ma smartfony po premierze. Nie tylko zdradza ona ich wygląd (przynajmniej częściowo), ale też potwierdza wcześniejsze plotki o złotym kolorze.

iPhone XS

To samo źródło opublikowało też grafikę ukazującą Apple Watch Series 4. Tak, nowa wersja inteligentnego zegarka Apple również powinna pojawić się na najbliższej konferencji.

W porównaniu do poprzednika oferować ma o około 15% większy wyświetlacz, przy niemal identycznych gabarytach koperty. Pokłosiem tego mają być nowe tarcze prezentujące więcej treści.

Apple Watch Series 4

Wszystkie szczegóły poznamy za niespełna dwa tygodnia, ale możliwe, że do tego czasu pojawiać będą się kolejne doniesienia na temat specyfikacji nowych urządzeń.

Niektóre źródła sugerują, że na nadchodzącej konferencji zobaczyć możemy także tablet.

Źródło: 9to5mac

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MrAve
  8
  Wiecie co by było genialne? Gdyby Apple w nowych iPhone'ach pozbyli się notch'a. Takie korporacyjne trolololo.

  Gdyby to zrobili, byłoby to chyba publiczne przyznanie się do błędu lub krok w tył. Tak czy inaczej, byłoby genialnym posunięciem na tle marek które zerżnęły ich rozwiązanie.
  • avatar
   Dudzio993
   0
   Poszli po rozum do głowy i skończyli z tym starym Designem ?