Konsole do gier

Wii Fit już jest

przeczytasz w 0 min.

Pojawił się najbardziej gorący dodatek do Wii od czasu pojawianie się samej konsoli. Szkoda tylko, że na razie w Japonii. Od samego początku, gdy tylko Nintendo zdała sobie sprawę, że Wii i DS mogą być wykorzystane, aby poprawić styl życia niektórych użytkowników, japoński producent nie przestaje opracowywać odpowiednich narzędzi.

Niezwykle wyczekiwana Wii Fit nie stanowi tu wyjątku. Po gorącym przyjęciu podczas tegorocznych targów E3 Gaming Expo, Wii Fit wywołała spore zamieszanie. Przypomina ona białą płytkę, podobną do Wii Balance Board, na której można stawać i podskakiwać. Sprawdza ona między innymi równowagę, pozycję, wagę, zręczność. Wszystko po to, aby podpowiedzieć nam jak można poprawić naszą sprawność.


Wii Fit pozwala na wybieranie pomiędzy jogą, harmonicznym ćwiczeniem mięśni, albo zadaniami aerobowymi. Póki co nie wiadomo jaki zestaw wskazówek pojawi się w przyszłości. Nowy gadżet można nabyć w Play Asia za 190 dolarów, jednak jest on kompatybilny tylko z Wii pracującym w trybie NTSC. Tak więc ostrożnie. W Europie ma pojawić się w 2008 roku, ale na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login