Konsole do gier

Wii nadal bez oficjalnego wsparcia dla DVD-Video

przeczytasz w 0 min.

Po tym jak kilka dni temu przedstawiciele Nintendo ogłosili, że nie będzie konsoli z wbudowanym dyskiem twardym, kolejną informacją jaką otrzymali klienci jest sygnał o nie wypuszczeniu w tym roku Wii z oficjalnym odczytem płyt DVD Video.

Producent nie podaje żadnych informacji o tym kiedy taka konsola miałaby pojawić się na rynku. Czy będzie to początek przyszłego roku, czy może środek. Wiadomo tylko, że prędzej czy później pojawi się Wii z odczytem wspomnianych nośników. Pojawi się i będzie droższy od wersji standardowej. Będzie to spowodowane koniecznością wniesienia dodatkowych opłat licencyjnych. Inne modyfikacje urządzenia nie są planowane.


W tym wszystkim pojawia się pytanie: czy tak długie przeciąganie sprawy czemukolwiek służy? Format DVD nie jest ani nowością, ani nie spowoduje gwałtownego wzrostu użytkowników. Kolejny problem to wyższa cena i fakt, że Wii nieoficjalnie potrafi odczytać filmy DVD leczy wymaga to zabiegu, który w rozumieniu producenta łamie zasady udzielanej gwarancji na urządzenie. Zatem jeśli z niecierpliwością czekacie na oficjalne wsparcie nośnika DVD Video, musicie uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość i czekać na to aż łaskawie Nintendo da Wam sygnał, że już jest gotowe...

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login