Gry komputerowe

WildStar: bitwy strategiczne Warplots na 80 graczy - wideo

przeczytasz w 1 min.

Jedno z najbardziej wyczekiwanych MMO tego roku będzie miało bitwy o sporym rozmachu.

Wildstar gra

WildStar to jedna z najlepiej zapowiadających się gier MMO pierwszej połowy bieżącego roku, a jej premiera coraz bliżej. Za jej produkcję odpowiada nowe studio Carbine, w której część pracowników aktywnie uczestniczyła wcześniej w rozwoju sieciowych tytułów Blizzarda. Widać to przede wszystkim w grafice. WildStar ma mieć jednak jedną podstawową cechę, która nie tylko odróżni ją od World of Warcraft, ale wręcz ma zyskać nad nią przewagę. To duża swoboda i nie ograniczanie graczy do danego stylu rozgrywki. 

Wydawcą gry Wildstar jest znana z takich produkcji jak Lineage, Aion czy Guild Wars firma NCSOFT. Wraz z Carbine Studios opublikowali oni nowy materiał wideo. Został on poświęcony jednemu z najciekawszych trybów tej gry – Warplots. Są to bitwy strategiczne o sporym rozmachu. W rozgrywce bierze bowiem udział łącznie 80 graczy – po 40 na każdą ze stron. Aby odblokować ten tryb będzie trzeba osiągnąć wymagany poziom doświadczenia. Więcej na temat tego rodzaju rozgrywki zobaczyć możecie na wspomnianym filmiku, który umieściliśmy poniżej:

Premiera gry WildStar planowana jest na 3 czerwca bieżącego roku. Osoby, które wybrały zamówienie przedpremierowe otrzymają natomiast dostęp trzy dni wcześniej. Jedyną platformą docelową tytułu są komputery osobiste.

Źródło: NCSOFT

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  0
  Nie wygląda to zbyt dobrze. Grafika cukierkowa i do tego gorsza niż WoW, a co do gameplayu to nie wiadomo jak to będzie wyglądać, ale podejrzewam standardowy grind festival.
  No i 80 graczy w MMO, w którym nie ma elementu zręcznościowego to żaden wyczyn. Gdyby walka była lepsza niż w TES:Online i Neverwinterze razem wziętych, to może, może...
  • avatar
   TimeShadow
   0
   Szału nie ma jeśli chodzi o najlepiej zapowiadający się tytuł MMO to na pierwszym miejscu postawiłbym Black Desert.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    bitwy strategiczne na 80 osób....pfff serio? Bitwa na 2000 osób zrobiła na mnie wrażenie ale gimbusów cukierkową grafiką i "meczami" się zadowala :)